پیام دکتر رحمانی فضلی در پی برگزاری با شکوه و گسترده برنامه های روز دانشجو/16 آذر گواهی ماندگار بر بلوغ و پویایی مردم بزرگ و غیور میهن اسلامی
حضور باشکوه و گسترده دانشجویان آگاه و انقلابی که همراه با اهتمام ویژه سخنرانان به تقویت همبستگی و وحدت ملی و تاکید بر پایبندی به مصالح عمومی برگزار شد؛ نشان از بالندگی سیاسی و نشاط ملی همراه با بصیرت انقلابی دانشجویان است.
وزیر کشور: در برگزاری مراسم اربعین کل نظام پای کار آمد/ دبیرخانه دائمی ستاد مرکزی اربعین تشکیل می شود
وزیر کشور گفت: برنامه ریزی و اقدام برای سفر بیش از 2 میلیون و 400 هزار زائر و تدارک امنیت، حمل و نقل، بهداشت، اسکان و تغذیه و رسیدگی های موردی در یک محدوده زمانی 20 روزه کار آسانی نبود .
تمام شرایط لازم برای بازگشت آرامش و اعتماد مجدد به خانواده بزرگ سهامداران پدیده شاندیز فراهم شده است
دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور از فراهم بودن شرایط مناسب برای قرار گرفتن فعالیت های شرکت پدیده شاندیز در مسیر و ریل قانونی و در نتیجه بازگشت آرامش و اعتماد مجدد به خانواده بزرگ سهامداران پدیده شاندیز خبر داد.
سخنرانی وزیر کشور در همایش ملی سبک زندگی
عبدالرضا رحمانی فضلی روز دوشنبه در همایش ملی سبک زندگی تاکید کرد: توجه به اعتقادات دینی، تفکرات، ارزش ها و باورها، نقطه کانونی پرداختن به سبک زندگی به شمار می آید.
اطلاعیه وزارت کشور در رد خبر سازی ها مبنی بر انتساب لغو برخی برنامه های 16 آذر به وزارت کشور
با توجه به برخی فضاسازی های رسانه ای مدعی ایفای نقش وزارت کشور در لغو برخی برنامه های روز 16 آذر از جمله با ادعای دروغ ممانعت از حضور چهره های منتقد دولت در برنامه ها، موارد ذیل را به آگاهی ملت شریف ایران، دانشجویان عزیز و جامعه دانشگاهی و اصحاب رسانه می رساند.
  • عکس
  • فیلم
دیدگاه
مرور اخبار استان ها
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 6721148
تعداد بازديد از سايت: 86213599
تعداد بازديد زيرپورتال: 7156494
اين زيرپورتال امروز: 6093
در امروز: 17372
اين صفحه امروز: 5769
 
خانه | بازگشت |
پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور
MG2 (mg2)


مجری سایت : شرکت سیگما