ایران در تاریخِ کمک های بشر دوستانه جهان در شمار کشورهای پیشرو محسوب میشود
دکتر رحمانی فضلی با اشاره به اینکه مشکلات معیشتی ناشی از بی ثباتی و عدم توسعه، علت اصلی جا به جایی های جمعیتی است، گفت : تحکیم ثبات و ارتقای بازسازی در افغانستان و عراق یکی از وظایف اصلی جامعه بین المللی محسوب می شود و ایران علاوه بر میزبانی از پناهندگان، همواره از دولت های هر دو کشور برای دستیابی آنها به ثبات و توسعه، حمایت به عمل آورده است.
مشکلات مربوط به مهاجرت و پناهندگان ماهیت بین المللی دارد/ برخورد های غیر انسانی با مهاجرین در اروپا
وزیر کشور با بیان اینکه مشکلات مربوط به مهاجرت و پناهندگان ماهیت بین المللی دارد، تاکید کرد: مشارکت نهادها و جامعه بین المللی بایستی ماهیت اجرایی و عملی تر به خود بگیرد و نقش این نهادها بایستی از شکل تشریفاتی به موضع مسئولیت پذیری تغییر یابد.
ارتباط مستقیم بین امنیت با توسعه پایدار / ضرورت همکاری ها به منظور ارتقا سطح معیشتی مرزنشینان
وزیر کشور با بیان اینکه توسعه همکاری های همه جانبه با کشورهای منطقه بالاخص همسایگان از برنامه ها و اولویت های دولت جمهوری اسلامی ایران می باشد، بر ارتباط مستقیم بین امنیت با توسعه پایدار و ضرورت همکاری ها به منظور ارتقا سطح معیشتی مرزنشینان در مرز مشترک اشاره نمود.
دیدار رحمانی فضلی با وزیر امورمرزی پاکستان و وزیر امورمهاجرین افغانستان
وزیر کشور در حاشیه شصت و ششمین اجلاس کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان (اکسکام ) در ژنو با وزیر امور ولایات و امور مرزی پاکستان و وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان افغانستان دیدار و گفت و گو کرد.
فرماندار بندرترکمن در شمار جان باختگان فاجعه «منا» قرار گرفت
استاندار گلستان با حضور در بندرترکمن و دیدار با خانواده فرماندار این شهرستان رسماً خبر درگذشت ایشان را اعلام کرد.
  • عکس
  • فیلم
دیدگاه
مرور اخبار استان ها
آر.اس.اس
 
خانه | بازگشت |
پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور
MG2 (mg2)


Powered By Sigma ITID.