يكشنبه 12 بهمن 1393   04:11:22


بی‌شک برگزاری انتخابات خرداد 1392 علیرغم گستردگی و همزمانی دو انتخابات بزرگ و حساس بیانگر خدشه‌ناپذیری و اوج سلامت و امانت داری مدیران اجرایی در همه ادوارگذشته بود و نشان داد که نظام و دولت‌های وقت همواره به اهمیت سلامت انتخابات به عنوان یک اصل لایتغیر و اجتناب ناپذیر و به دیده حق الناس نگریسته‌اند.
حجت السلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران:


رئیس جمهوری اسلامی ایران در سخنرانی مراسم تنفیذ گفت: این انتخابات نتیجه شکاف بین مردم و حاکمیت نبود، چنان که مردم ایران شخصی را به عنوان رییس جمهور برگزیدند که سال‌ها در مسئولیت‌های خطیر در نظام جمهوری اسلامی ایران انجام وظیفه کرد و این انتخابات نشانگر عزت خواهی مردم ایران بود و این واقعیت را مورد تاکید قرار داد که مردم‌سالاری در ایران نهادینه و ماندگار است.
رهبر انقلاب در مراسم تنفیذ حکم یازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران


مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری هفتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران، عصر روز (شنبه) با شکوه و معنویت فراوان در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد و رهبر معظم انقلاب با تنفیذ رأی ملت، حجت الاسلام والمسلمین آقای دکتر حسن روحانی را به ریاست جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
حضور حماسی مردم در پیام تقدیر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی توصیف شد؛


در پی حماسه‌ی با شکوه و تاریخی ملت در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیام تشکر و قدردانی خطاب به مردم ایران صادر کردند.
از سوی وزیر کشور اعلام شد ؛


مهندس مصطفی محمد نجار وزیر کشور در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات کشور گزارش نهایی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد .
اخبار برگزیده
رئیس جمهوری اسلامی ایران:
وزیر کشور :
به شکرانه نعمت امنیت و سلامت انتخابات‌ ، ابراز شد ؛
طی مراسمی از سوی وزیر کشور و استانداران صورت گرفت ؛
رهبرفرزانه انقلاب اسلامی،نصرت های پی در پی الهی شامل حال ملت ایران را برشمردند؛
خانه | بازگشت |
MG2 (mg2)


Powered By Sigma ITID.