تقدیر استاندار لرستان از دانش آموز موفق و مستعد بروجردی استاندار لرستان گفت: وجود جوانان و نوجوانان نخبه، مستعد، خلاق، متعهد و تلاشگر یکی از بزرگترین و موثرترین ظرفیت های لرستان برای دستیابی به رشد و توسعه متوازن و همه جانبه است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛دکتر حبیب الله دهمرده در دیدار با پوریا یاراحمدی دانش آمور بروجردی که موفق به کسب رتبه سوم کنکور گروه علوم آزمایشی کشور شده، افزود: یکی از زیربنایی ترین نیازها در راستای تحقق توسعه و محرومیت زدایی از جوامع، بهره مندی از وجود جوانان و نوجوانان نخبه و تلاشگر است.

وی اظهار کرد: انسانی، عامل اصلی و تعیین کننده در مسیر رشد و توسعه متوازن و همه جانبه است و برهمین اساس سرمایه گذاری در حوزه نیروی انسانی به منظور افزایش و ارتقای سطح دانش و آگاهی افراد به ویژه جوانان و نوجوانان، اقدامی موثر و یکی از بهترین و مفیدترین نوع سرمایه گذاری ها محسوب می شود.

دکتر دهمرده تاکید کرد: لرستان به واسطه بهره مندی از منابع و ذخایر عظیم و قابل توجه خدادادی، شرایط و ویژگی های بسیار مناسبی برای رشد و توسعه را دارد که لازمه بهره مندی از این قابلیت ها، استفاده از فناوری نوین علمی در حوزه های مختلف است.

استاندار لرستان افزود: وجود دانش آموزان تلاشگر و مستعد که توانمندی لازم برای افتخارآفرینی در کشور و کسب رتبه های تک رقمی کنکور سراسری را دارند، فرصت بسیار مغتنم و مناسبی را برای محرومیت زدایی از این استان فراهم کرده است.

به گفته وی ، همین اثربخشی موجب شده که همواره بر موضوع ارائه آموزش های مستمر و نوین و سرمایه گذاری هدفمند علمی و آموزشی در حوزه نیروی انسانی تاکید جدی دارم.

دکتر دهمرده اظهار کرد: آینده این کشور در دستان دانش آموزان و نوجوانان امروز است که باید با سعی و تلاش و فتح قله های رفیع علمی و تخصصی، در سایه تعهد و اخلاص برای اعتلای ایران اسلامی بیش از پیش تلاش کنند.

"پوریا یاراحمدی" دانش آموز بروجردی که رتبه سوم کنکور علوم تجربی امسال کشور را کسب کرده نیز دراین دیدار، گفت: توجه و حمایت مدیران به ویژه مدیران ارشد استان ، نقش بسیار مهمی در موفقیت جوانان و نوجوانان دارد.

وی افزود: این اقدامات و حمایت های موثر به واقع موجب افزایش انگیزه برای تلاش و کوشش بیشتر در راستای کسب موفقیت های بیشتر علمی خواهد شد.

وی، دعوت استاندار لرستان برای دیدار با خود را بسیار ارزشنمد و عاملی مهم برای تلاش و کوشش بیشتر برای تحصیل علم و دانش دانست.

دراین دیدار که پدر و مادر پوریا یاراحمدی نیز حضور داشتند، استاندار لرستان با اهدا هدایایی از این دانش آموز بروجردی تقدیر کرد.
بيشتر
[Part_Footer]
 
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور
MG2 (mg2)


Powered By Sigma ITID.