با حضور استاندار کرمانشاه چندین طرح تولیدی در کارخانه کرپ ناز افتتاح گردید طی مراسمی با حضور استاندار کرمانشاه چندین طرح تولیدی در کارخانه کرپ ناز افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ سی و پنجمین جلسه کارگروه دفاتر پیشخوان دولت به ریاست مهندس عبدالمجید واحدی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری و با حضور اعضای دیگر کارگروه در محل سالن جلسات حوزه معاونت مذکور برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری در این نشست اعلام داشت: این کار گروه مجــاز است که بـر اســاس شرایط بومـی استـان نسبت به تصویب مبـلغ کـارمزد خدمات واگذار شده به دفاتر پیشخوان (بین حداقل و حداکثر) تصمیمات لازم را اتخاذ و اجرایی نماید.

مهندس عبدالمجید واحدی در ادامه در خصوص تکریم ارباب رجوع افزود :یکی از موضوع‌های مهم امروز جامعه ما بحث تکریم ارباب رجوع در اداره‌ها و نهادهای دولتی است که بایستی از سوی مسؤلین و خدمتگزاران به مردم ،با سعه صدر بیشتری دنبال شود.

مهندس واحدی، نظارت بیشتر بر عملکرد دفاتر پیشخوان دولت در استان را خواستار شد و افزود : دفاتر پیشخوان دولت دفاتر کمک کننده به دستگاههای اجرایی در ارائه خدمات الکترونیکی به شهروندان محسوب می شود که قطعا رضایت خاطر و آرامش مردم هم استانی را فراهم می کند.

وی در پایان از اعلام اسامی برندگان فراخوان دفاتر پیشخوان دولت که در بهمن ماه سال گذشته برگزار شده بود،خبرداد و گفت:این اسامی بزودی در پورتال استانداری به آدرس WWW.OSTAN-KS.IRمنتشر خواهد شد.
بيشتر
[Part_Footer]
 
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور
MG2 (mg2)


Powered By Sigma ITID.