نظریه‌پردازی برای حل مشکلات و تحکیم متقابل دولت و ملت / ایران پرچمدار اعتدال در عرصه بین‌المللی است
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در این دیدار، به اهمیت تقویت پیوند و اعتماد مردم به دولت و دولت با مردم و نقش مهم حوزه های علمیه در این فرایند اشاره کرد و اظهارداشت: ما برای ارتباط گسترده تر با مردم نیاز به حوزه داریم و کلام و سخن طلاب، فضلا، سخنگویان، خطبا و مراجع عظام در تقویت این ارتباط بسیار تاثیر گذار است.
بخش خصوصی باید در همه عرصه‌ها ورود پیدا کند
رییس جمهوری با تاکید بر اینکه ما به دنبال توسعه جامع و همه جانبه هستیم، گفت: برای رسیدن به استقلال و رونق اقتصادی، رفاه مردم و اشتغال جوانان، راهی جز توسعه نداریم و این توسعه باید جامع و در همه ابعاد اقتصادی ، فرهنگی ، سیاسی و اجتماعی باشد.
همایش معاونین هماهنگی امور عمرانی استانداری های سراسر کشور
همایش معاونین هماهنگی امور عمرانی استانداری های سراسر کشور با حضور مهندس خندان دل معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی و مدیران کل حوزه معاونت و معاونین سازمان شهرداری ها و معاونین هماهنگی امور عمرانی استان ها برگزار شد .
رحمانی فضلی بر ضرورت توجه به نظام برنامه ریزی جامع در کشور تأکید کرد
وزیر کشور در همایش «تمرکز زدایی و ساماندهی پایتخت» که پنجم اسفند ماه در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد با اشاره به نوع تفکر و رویکرد حاکم در نظام برنامه ای کشور ،‌عدم وجود تفکر در برنامه ها به عنوان حلقه مفقوده در نظام برنامه ریزی کشور داشتن نگاه رویکردمدارانه برای حل مشکلات جمعیتی را ضروری دانست .
واگذاری و تفویض اختیارات به استانداران می تواند منجر به شتاب برنامه ها شود
رحمانی فضلی تاکید کرد: واگذاری و تفویض اختیارات به استانداران می تواند منجر به شتاب برنامه ها شود.
خبر مهم
  • عکس
  • فیلم
دیدگاه
مرور اخبار استان ها
 
خانه | بازگشت |
MG2 (mg2)


Powered By Sigma ITID.