يكشنبه 9 خرداد 1395   21:41:11
تهران
1391/2/15 جمعهرييس ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به حضور رهبر معظم انقلاب در پاي صندوق سيار شماره 110حسينيه امام خميني(ره) افزود: ملت هميشه قهرمان ايران اسلامي امروز كار نيمه تمام را تمام و تكليف كرسي هاي باقيمانده مجلس شوراي اسلامي را تعيين مي كنند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور، به نقل از استانداري تهران ، 'صفرعلي براتلو اظهار داشت : در چهار هزار و 168 شعبه اخذ راي در حوزه انتخابيه تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر عوامل اجرايي مستقر هستند كه از ساعت هشت صبح امروز فرآيند راي گيري را آغاز كرده اند.
وي با بيان اينكه در مرحله اول انتخابات پايتخت پنج نفر از نامزدها توانستند حائز شرايط اكثريت آرا شوند و به عنوان منتخب مردم به مجلس راه يابند، افزود: امروز نيز تكليف 25 كرسي باقيمانده از ميان 50 داوطلب در حوزه انتخابيه تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر مشخص مي شود.
رييس ستاد انتخابات استان به مردم توصيه كرد كه مردم در ساعات اوليه راي گيري در پاي صندوقهاي راي حضور يابند و راي خود را به صندوق هاي اخذ راي بيندازند.
وي از زحمات عوامل اجرايي در پاي صندوق هاي راي تشكر كرد و گفت: اين مرحله نيز به مانند مرحله اول انتخابات از اهميت ويژه اي برخوردار است و عوامل اجرايي در پاي صندوق هاي راي كه همگي آنها را نيروهاي مردمي تشكيل مي دهد، با صبر و حوصله و خوش رويي در انتظار حضور حماسي و چشمگير مردم هستند.
براتلو خطاب به عوامل برگزاري انتخابات گفت كه از ورود افراد غيرمسئول به داخل شعبه خودداري و فضاي آرام و مثبت را براي مردم فراهم كنند.
رييس ستاد انتخابات استان تهران خاطرنشان كرد: برگه هاي تعرفه به اندازه كافي در اختيار شعب قرار گرفته و در اين زمينه هيچ گونه مشكلي وجود ندارد.


نسخه قابل چاپ
خانه |
پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور
MG2 (mg2)


Powered By Sigma ITID.