سفر وزیر کشور به استان اصفهان/ حضور در جمع سازمان های مردم نهاد و شرکت در نشست اعضای شوراهای تأمین شهرستان ها
وزیر کشور که به اصفهان سفر کرده است در مراسم گرامیداشت روز ملی تشکل ها و مشارکت های اجتماعی از نشان خانه تشكل هاى مردم نهاد استان اصفهان رونمايى کرد.
قانون منع بكارگيرى بازنشستگان پس از ابلاغ اجرايى مى شود/ دولت مصمم به واگذارى بيشتر اختيارات به استانها است
وزیر کشور درباره اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در وزارت کشور گفت: این قانون هر زمانی که به ما ابلاغ شود، اجرا می شود لذا همه باید از قانون تبعیت کنیم.
افزایش تعداد سمن ها به ۱۴ هزار در کشور/ لایحه سمن ها تهیه و به دولت ارائه شده است
وزیر کشور گفت: این وزارتخانه به توصیه رئیس جمهور با تسریع اخذ مجوزها به گونه ای اقدام کرده که تعداد سمن ها از ۷ به ۱۴ هزار رسیده است.
رونمايى از نشان خانه تشكل هاى مردم نهاد استان اصفهان با حضور وزير كشور/ تقدير رحمانی فضلی از ١٠ تشكل و سازمان مردم نهاد برتر
وزیر کشور در همایش گرامیداشت روز ملی تشکل ها و مشارکت های اجتماعی ویژه تشکل های مردم نهاد استان اصفهان از ١٠ تشكل برتر مردم نهاد اين استان تقدير كرد.
نقش ایران در منطقه تعیین کننده و حیاتی است
وزیر کشور با بيان اينكه به اقرار دوست و دشمن، ايران نقشي تعيين كننده در منطقه خاورميانه دارد، گفت: حضور ايران در میان ملت هاي مسلمان و به منظور كمك به آنها صرفا به دعوت دولت هاي آنها انجام گرفته است.
وزیر کشور وارد اصفهان شد/ بررسی آخرین وضعیت اقتصادی، اجتماعی و امنیتی استان با حضور رحمانی فضلی
وزیر کشور بمنظور بررسی آخرین وضعیت اقتصادی، اجتماعی و امنیتی استان اصفهان وارد این استان شد.
دولت ها بدون مشارکت احزاب و سازمان های مردم نهاد قادر به پاسخگویی به مطالبات مردم نیستند
بهرام سرمست مدیرکل سیاسی وزارت کشور در نشست هم اندیشی احزاب، فعالان سیاسی و سازمان های مردم نهاد گفت: دولت ها بدون مشارکت و همکاری احزاب و سازمان های مردم نهاد قادر به پاسخگویی به بسیاری از مطالبات نخواهند بود.
برای توسعه متوازن باید نظام برنامه ریزی و بودجه نویسی تغییر اساسی کند
وزیر کشور عصر دوشنبه ( 22 مرداد ) در نخستین همایش تشکل‌های اقتصادی ايران و رهبران توسعه که به میزبانی اتاق بازرگانی ایران برگزار شد اظهارداشت:شأن نزول حضور وزارت کشور در این جلسه از باب تشکل‌ها و مسائل اقتصادی است و مبنای این کار موضوع امنیت است که به وزارت کشور باز می‌گردد.
بيشتر
  • عکس
  • فیلم
مرور اخبار استان ها
رويدادها
دیدگاه
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 12958117
تعداد بازديد کنندگان سايت: 116510427 تعداد بازديد زيرپورتال: 16411311 اين زيرپورتال امروز: 8103 سایت در امروز: 32667 اين صفحه امروز: 5059
logo-samandehi