مهندس افشاني: شهرداري ها به سمت اداره شهر با مشاركت شهروندان و بهره گيري از منابع مردمي حركت نمايند
معاون عمران و توسعه امور شهري و روستائي وزير كشور با اشاره به محدوديتهاي مالي دولت براي كمك به شهرداري ها گفت: شهرداري ها بايد با اتكا به مشاركت شهروندان و با بهره گيري از منابع مردمي شهر را اداره و پروژه هاي شهري را اجرا نمايند.
قدرت دفاعیمان را متناسب با تهدیدات و منافعمان تقویت می‌کنیم/دولت مصمم است توسعه را با محوریت اقتصاد مقاومتی پیش ببرد/ مدیران باید دارای مشی اعتدالی و معتقد به برنامه‌های دولت باشند/ سخنرانی ترامپ پیروزی برای ملت ایران بود
دکتر رحمانی فضلی گفت: ما در گسترش قدرت دفاعیمان دو اصل رعایت قوانین بین الملل و شرع را مورد توجه قرار می دهیم که بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب از سلاح هسته ای استفاده نمی کنیم و قوانین بین المللی را نیز رعایت می کنیم.
اعلام 3 شركت مجاز اخذ ويزاي اربعين
شهريار حيدري: صرفاً 2430 دفتر زيارتي رسمی و تنها 3 شركت، مجاز به دريافت مدارك زائرين اربعين جهت اخذ ويزا هستند.
تشریح اهداف دومین کنفرانس پدافند غیرعامل از سوی مدیرکل انتظامی و پدافند غیرعامل وزارت کشور
عادلی گفت: هدف دومین کنفرانس پدافند غیرعامل، مردم محور کردن پدافند غیرعامل، تشریک مساعی با صاحب نظران این حوزه، ایجاد ارتباط میان دستگاه های کشور و تلاش برای جهت تحقق منویات رهبری و سیاست های کلی نظام است.
هاشمی: پدافند غیرعامل باید وارد زندگی مردم شود/ مسئولان باید فهم درستی از مساله پدافند غیرعامل داشته باشند
قائم مقام وزیر کشور گفت: پدافند غیرعامل باید وارد زندگی مردم شود تا اگر تهدیدی متوجه کشور شد، بتوانیم با هزینه کمتری از آن تهدید خارج شویم.
  • عکس
  • فیلم
دیدگاه
مرور اخبار استان ها
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 10246725
تعداد بازديد کنندگان سايت: 103123148 تعداد بازديد زيرپورتال: 12247223 اين زيرپورتال امروز: 5593 سایت در امروز: 14858 اين صفحه امروز: 2913
logo-samandehi