• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/2/2 يكشنبه
بستر صادرات گل و گیاه از استان البرز تقویت شود
استاندار البرز گفت: بستر صادرات گل و گیاه از البرز با توجه به ظرفیت های این بخش در استان تقویت می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، دکتر محمدعلی نجفی در مراسم افتتاح باغ لاله های گچسر که ظهر یکشنبه در بخش آسارا برگزار شد با ابراز خرسندی از وجود چنین فضای زیبایی که با استفاده از ظرفیت های داخلی ایجاد شده افزود: البرز در بخش گل و گیاه دارای استعدادهای فراوانی است.

وی با اشاره به باغ گلها که در پارک شهید چمران کرج برگزار شد ادامه داد: بسیاری از ظرفیت های بزرگ گل و گیاه استان در این فضا به نمایش گذاشته شد که این امر ضرورت توسعه صادرات در این بخش را دوچندان کرد.

دکتر نجفی گفت: باغ لاله های گچسر نیز با همت بخش خصوصی، صحنه زیبایی از طبیعت البرز را در معرض دیدگان همگان می گذارد که هر سال گردشگران بسیاری را به این سو جذب می کند.

وی با تاکید بر لزوم حفظ و حراست از محیط زیست استان بخصوص جاده زیبای کرج_چالوس افزود: به طور قطع مسئولان در این رابطه تکالیفی دارند که باید با جدیت اقدامات لازم را انجام دهند ولی این امر بدون همراهی مردم و فرهنگسازی صحیح، محقق نمی شود.

استاندار البرز اضافه کرد: به جد درصدد ارتقا زیرساخت های جاده کرج_چالوس هستیم ولی در این امر حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

وی با اشاره به سیاست های دولت تدبیر و امید مبنی بر ایجاد بستر حضور فعالیت سرمایه گذاران داخلی و خارجی گفت: بر این اساس البرز نیز با اتخاذ تدابیر لازم، در این راستا اهتمام ویژه ای دارد.

دکتر نجفی افزود: از بدو ورود به البرزبا ترسیم نقشه راه و تدوین سیاست های کلی درصدد رونق تولید و ایجاد اشتغال  بودیم که در این رابطه توفیقات ارزشمندی کسب کردیم.

 وی خاطر نشان کرد: امسال نیز طرح روستای بدون بیکار در البرز را در دستور کار داریم که به جد برای تحقق آن اقدام خواهیم کرد.

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ

تحت نظارت وف بومی