• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/9/18 يكشنبهاستاندار خراسان جنوبی:
از همه ظرفیت ها و توانمندی های اقتصادی برای افزایش سطح اشتغال خراسان جنوبی استفاده خواهیم کرد
استاندار خراسان جنوبی که در حاشیه بازدید از سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی استان با بیان این مطلب، افزود: باتوجه به شرکت ۲۸ استان کشور در این نمایشگاه، استقبال مردم عزیز استان از این نمایشگاه بسیار مطلوب بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، محمد صادق معتمدیان ، به تنوع محصولات و تولیدات موجود در این نمایشگاه اشاره کرد و ادامه داد: این نمایشگاه با حضور ۲۸ استان و در قالب ۱۱۰ غرفه در دو سالن برگزار گردید که از حیث تعداد استان های شرکت کننده و تعداد غرَف افزایش قابل توجهی داشته است.

مقام عالی دولت در استان، صنایع دستی و نیز گردشگری را از جمله ظرفیت های مهم استان در حوزه اقتصادی و اشتغال دانست و تصریح کرد: مسئولین مرتبط در حوزه میراث فرهنگی باید در خصوص شرکت در نمایشگاه های ملی و فراملی به منظور معرفی این ظرفیت ها اقدامات و برنامه ریزی جدی تری داشته باشند.

معتمدیان، به سایر ظرفیت های خراسان جنوبی اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: معادن ، محصولات خاص کشاورزی از جمله عناب ، زرشک و زعفران و نیز گردشگری از دیگر ظرفیت ها و توانمندی های استان در حوزه اقتصادی است که تلاش خواهیم کرد از آنها به بهترین نحو برای افزایش سطح اشتغال استفاده نماییم.

استاندار خراسان جنوبی، به اعطای تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری به عنوان یکی از سیاست های دولت به منظور ایجاد اشتغال در استان ها اشاره کرد و ادامه داد: خراسان جنوبی نیز در این حوزه عملکرد مناسبی داشته است.

معتمدیان ، ضمن تاکید بر معرفی بیش از پیش ظرفیت ها و توانمندی های استان خصوصاً در حوزه صنایع دستی و گردشگری ، گفت: صداوسیما در کنار سایر رسانه های استان می تواند در این زمینه نقش بسزایی ایفا نماید که باید از این پتانسیل نیز بهتر و بیشتر استفاده کرد.

این گزارش حاکیست؛ استاندار خراسان جنوبی به همراه جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی از سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی استان بازدید و از نزدیک در جریان مسائل، مشکلات و درخواست های شرکت کنندگان و غرفه داران قرار گرفت.

بيشتر
نسخه قابل چاپ

تحت نظارت وف بومی