• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/9/28 چهارشنبهاستاندار زنجان تاکید کرد:
استفاده از مشارکت مردم در کاهش آسیب های اجتماعی/ زنجان مهد شجاعت، ایثار و بزرگی است
استاندار زنجان با بیان اینکه خوشبختانه استان زنجان در ابتلا به برخی از آسیب های اجتماعی وضعیت مناسب تری نسبت به سایر استان های کشور دارد،اظهار کرد: اگر چه استان زنجان در برخی از آسیب های اجتماعی، کمترین رتبه را در کشور دارد اما برای استمرار این شرایط باید از مشارکت مردم استفاده نمود.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ فتح‌اله حقیقی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان زنجان ، با بیان اینکه زنجان مهد شجاعت، ایثار و بزرگی است، ادامه داد: باید از ظرفیت شوراهای اسلامی در شهرها و روستاها استفاده کرد.
وی با اشاره به فعالیت شورای تامین فعال در استان بیان کرد: استان زنجان در ۱۵ جرمی که شورای امنیت کشور اعلام کرده است، رتبه استان زنجان نسبت به فراوانی و جمعیت ۲۵ می باشد.
مقام عالی اجرایی استان با بیان اینکه امروز استان زنجان جزو ۳ استان امن کشور است، ابراز امیدواری کرد این شرایط با حضور فرمانده جدید نیروی انتظامی و کارکنان زحمت‌کش، صادق و خدمتگذار این نیرو در استان، حفظ و تقویت شود.
استاندار زنجان با اشاره به گسترش مواد مخدر صنعتی و تلاش دشمنان، خاطر نشان کرد: با رشد توان و دانش نظامی، شیطنت ها و شرارت های دشمنان نیز افزایش یافته و امروز هم دشمنان دیرینه نظام تلاش می کنند با بزرگنمایی مشکلات داخلی کشور به ایران ضربه بزنند.
وی در ادامه به 5 آسیب اجتماعی مهم در کشور اشاره کرد و افزود: در راستای مقابله و کاهش آسیب های اجتماعی باید همه ارگان ها، مسئولین و مردم پای کار باشند و همراهی لازم را داشته باشند.
نماینده عالی دولت در استان، بر ضرورت توجه به امر پیشگیری از آسیب های اجتماعی در جامعه تاکید کرد و گفت: ارائه آموزش های پیش از ازدواج یکی از راهکارهای پیشگیری و کاهش آمار طلاق بعنوان یکی از مهمترین آسیب های اجتماعی است که خوشبختانه در استان زنجان برای ارائه این آموزش ها، برنامه ریزی های لازم انجام می شود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ

تحت نظارت وف بومی