• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/7/28 شنبهاستاندار کهگیلویه وبویراحمد:
انتظارات از بنیاد مسکن در این استان بالا است
علی محمد احمدی در دیداری که معاون پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با وی داشت گفت: برای افزایش خدمات به روستاها و ایجاد اشتغال و ارتقای اقتصاد روستایی خدمات ماندگار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی موثر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه به دلیل پراکندگی، کوهستانی وسخت گذر بودن مناطق مختلف این استان، مشکلات زیاد، هزینه ها بالا و به دلیل اینکه در مقطع ای هم به خوبی کار نشده، توقعات زیاد است، تاکید کرد: انتظار است به این استان نگاه ویژه شود.
استاندار با بیان اینکه، برای مدیریت روستایی و کاهش فشار مهاجرت، ماندگاری جمعیت در روستاها و بار حاشیه نشینی، باید به منازل روستایی اهمیت داد و  اقدامات موثری انجام شود، افزود: مدیریت و توان مدیریتی در چنین شرایطی باید کاربردی باشد.
احمدی به مسئله قانونمندی و قانون گرایی و ارتباط آن با مدیریت امور اشاره کرد و گفت: مدیر اگر توان مدیریتی دارد  نباید قانون گریز باشد و باید هم کار کرد و هم کار غیر قانونی نکرد.
استاندار با بیان اینکه، بنیاد مسکن محور سازندگی و تامین مسکن و خدمات روستایی برای گروه‌ها و اقشار کم ‌توان و کم درآمد در این استان می تواند بسیار موثر عمل کند، اظهار امیدواری کرد با برنامه های این بنیاد و با کمک مردم بتوان سیاست درست تری را در این خصوص به پیش گرفت.
معاون پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور هم گفت: آمادگی داریم تا کارهایی که در جاهای دیگر انجام داده ایم در این استان نیز به انجام رسانیم.
وی اظهار داشت: با اینکه کمبود منابع مالی داریم اما با همه ظرفیت ها دنبال اهدافمان و عملی کردن سیاست های این بنیاد در مناطق مختلف هستیم و در این استان با توجه به شرایط و تاکیدی که استاندار به این موضوع دارند، وظیفه خود می دانیم که به مسائل با دید بهتری نگاه و توجه کنیم.

بيشتر
نسخه قابل چاپ

تحت نظارت وف بومی