• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/3/1 سه شنبه
تدوین آیین نامه ساماندهی نقاط تفرجگاهی شمیرانات ظرف دو ماه آینده
استاندار تهران گفت: بعد از تدوین این آیین نامه از سوی ادارات مسئول، این آئین نامه برای تصویب به دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی ارائه می شود تا در این خصوص تعیین تکلیف شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، محمدحسین مقیمی در نشست مشترک با فعالان اقتصادی و سرمایه گذاری شهرستان شمیرانات، اجرای طرح های گردشگری را منوط به عدم مغایرت با بند١٣مصوبه شورای عالی امنیت ملی در خصوص ساخت این مکان ها در شهرستان دانست و تأکید کرد: یکی از مصوباتی که در شورای برنامه ریزی و توسعه استان مشترک با کمیته برنامه ریزی شهرستان مصوب شد آئین نامه ساماندهی نقاط تفرجگاهی با همکاری معاونت هماهنگی امور عمرانی و ادارات کل راه و شهرسازی و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان می بایست تا اواسط تیرماه این آئین نامه را ارائه کنند.

مقیمی با اشاره به ظرفیت های شهرستان شمیرانات برای ایجاد طرح های گردشگری ادامه داد: بعد از تدوین این آئین نامه از سوی ادارات مسئول، این آئین نامه برای تصویب به دبیرخانه سورای عالی امنیت ملی ارائه می شود تا در این خصوص تعیین تکلیف شود.

وی با استناد به اسناد بالادستی نظیر بند١٣ مصوبه شورای عالی امنیت ملی ادامه داد: حتما این مصوبه مبتنی بر کارهای کارشناسی بوده است و همه سعی و تلاش ما این است که بارعایت این مصوبه که به منزله قانون است، طرح های گردشگری و اقتصادی را هم در شمیرانات عملیاتی کنیم .

استاندار تهران در خاتمه گفت: هم مصوبه شورای عالی امنیت ملی و هم ایجاد تفرجگاه ها و رونق اقتصادی حائز اهمیت هستند و به دنبال راهکاری مناسب مبتنی برقانون در این خصوص هستیم.

بيشتر
نسخه قابل چاپ