• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/2/5 چهارشنبه
افتتاح همزمان ۱۳ پروژه در کشور با حضور وزیر بهداشت در البرز
همزمان با حضور وزیر بهداشت دراستان البرز 13پروژه بهداشتی درمانی در شهرهای کیش، بندرعباس، شهرکرد و جهرم ازطریق ویدئو کنفرانس افتتاح می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، بعد از ظهر چهارشنبه با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استاندار البرز و جمعی از مسئولان 13 پروژه در چند استان کشور به بهره برداری می رسد.

مهمترین این پروژه ها 21طرح خانه بهداشت، 6 طرح پایگاه سلامت، 4 طرح مرکز جامع سلامت، 6 طرح مرکز بهداشتی، 5 مرکز پیش بیمارستانی و بقیه سایر طرح های بهداشتی و درمانی است.

 همچنین با حضور وزیر بهداشت وعلوم پزشکی دراستان البرز احداث و راه اندازی مرکز شیمی درمانی اطفال و تالاسمی در مجتمع پزشکی ودرمانی امام علی (ع) با مساحت 360 متر مربع و با اعتبار 340 میلیون ریال، احداث و راه اندازی مرکز جامع زنان کمالی به مساحت هزار متر مربع با اعتبار 150 میلیاردریال و 160 تخت به بهره برداری می رسد.

احداث و راه اندازی پایگاه اورژانس خیرساز با مساحت 120 متر مربع و اعتبار یک میلیارد و 600 میلیون ریال ، احداث و راه اندازی 4 مرکز سی تی اسکن و آنژیوگرافی  درمرکز درمانی شهید رجایی ، افتتاح مرکز سی تی اسکن بیمارستان امام حسن مجتبی(ع ) و افتتاح پایگاه جدید اورژانس با هزینه یک میلیاردو 600 میلیون ریال ازدیگر طرح های افتتاح شده دراستان البرز است.

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ

تحت نظارت وف بومی