• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/7/1 يكشنبهمعاون رییس‌جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه؛
آبادانی ایران اسلامی در گرو نقش آفرینی دانش آموزان است
معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه خدمت به دانش آموزان فرصتی ارزشمند به شمار می آید گفت: آبادانی ایران اسلامی در گرو نقش آفرینی دانش آموزان است.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ دکتر محمدباقر نوبخت در آغازین روز از بازگشایی مدارس با حضور در مدرسه دخترانه فاطمیه لگموج شهرستان املش ضمن تبریک به مناسبت بهار علم و دانش افزود: توسعه و پیشرفت امروز کشور با تلاش قشر تحصیلکرده جامعه به ثمر نشسته که می تواند الگوی خوبی برای دانش آموزان امروز باشد.
وی با بیان اینکه مسئولان کنونی کشور روزگاری پشت همین میز و صندلی ها با شرایط دشوار تحصیل کردند گفت:شما دانش آموزان نیز می توانید با تلاش مضاعف سکاندار پست های کلیدی ایران اسلامی در آینده نزدیک باشید.
وی با تاکید بر لزوم گام برداشتن در مسیر علم آموزی و بهره گیری از ابزارهای نوین آموزشی تصریح کرد:امکانات و نیازمندی های طرح شده برای مدارس عشایری فاطمیه (س) شهرستان املش ظرف مدت یک هفته آینده فراهم می شود.
معاون رییس جمهوری با یادآوری دوران معلمی خود اظهار داشت: شغل معلمی یک فرصت ارزشمند برای تربیت نسل آینده ساز جامعه است که نقش بسزایی در توسعه کشور خواهد داشت.
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ

تحت نظارت وف بومی