• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/2/5 چهارشنبه
در صدد تامین اعتبار تکمیل بیمارستان های فردیس و شهدای کرج هستیم
استاندار البرز خواستار اختصاص اعتبار و توجه ویژه برای تکمیل بیمارستان های فردیس و شهدای کرج شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، دکتر محمدعلی نجفی عصر چهارشنبه در مراسم افتتاح همزمان پروژه های بهداشتی، درمانی و آموزشی در کشور از طریق ویدئو کنفرانس در البرز برگزار شد؛ با اشاره به اینکه البرز در سرانه های بهداشتی و درمانی با ضعف جدی مواجه است افزود: در این بخش علی رغم توجه ویژه دولت تدبیر و امید به البرز در ۳ سال گذشته، همچنان از متوسط کشور عقب هستیم.

وی ادامه داد: البرز، استانی نوپا و دارای تراکم جمعیت بالا است که هر روز نیز بر جمعیت مهاجران افزوده می شود از این رو تامین و افزایش سرانه ها با مشکل مواجه می شود.

نجفی با بیان اینکه بیش از ۷۰۰ هزار نفر در البرز حاشیه نشین هستند، گفت: یکی از مشکلات اساسی استان، روند رو به رشد حاشیه نشینی محسوب می شود که این امر نیازمند تقویت زیرساخت ها است.

وی افزود: البرز در بحث کنترل و پیشگیری از آسیب های اجتماعی بخصوص در طلاق و اعتیاد با مشکلات عدیده ای مواجه است که امسال با اهتمام ویژه ای درصدد ساماندهی این امر برخواهیم آمد، البته در این توجه و مساعدت های ملی نیز حائز اهمیت است.

استاندار البرز با اشاره به روند ایجاد اشتغال در البرز خاطرنشان کرد: ایجاد بسترهای اشتغال تاثیر بسزایی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد از این رو البرز فراتر از تعهدات خود مبنی بر ایجاد ۳۳ هزار اشتغال اکنون موفق به ایجاد ۵۳ هزار اشتغال شده است.

وی گفت: با جدیت ویژه ای درصدد تامین اعتبار بیمارستان های فردیس و شهدای کرج خواهیم بود ولی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انتظار توجه ویژه ای در این بخش داریم.

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ

تحت نظارت وف بومی