• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/6/31 شنبهاستاندار اصفهان تاکید نمود:
تهدیدهای همه جانبه دشمنان را به فرصتی برای استقلال بیشتر تبدیل خواهیم نمود
محسن مهرعلیزاده تاکید کرد: به دشمنان هشدار می دهم آماده ایم پنجه در پنجه با معاندین روبرو شویم و تهدیدهای همه جانبه از جمله تحریمهای اقتصادی را به فرصتی برای استقلال همه جانبه در همه عرصه ها تبدیل خواهیم نمود.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ دکتر محسن مهرعلیزاده در مراسم رژه یگان های نمونه نیروهای مسلح اصفهان که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان و فرماندهان نظامی و انتظامی برگزار گردید، اظهارداشت: با شروع جنگ تحمیلی، مردم ایران به خوبی عظمت خود را در صحنه های نبرد حق علیه باطل نشان دادند و علو و بزرگی امروز مردم ایران نشان از مقاومت دیروز و دوران دفاع مقدس است.
استانداراصفهان با بیان اینکه مردم ایران با 8 سال دفاع جانانه، نام ایران اسلامی را بر فراز تاریخ بزرگی و روشنی بخشیدند؛ افزود: این روز را به همه ملت ایران و نیروهای مسلح فداکار و دلاور و همه ی خانواده های معظم شاهد تبریک عرض می کنم و تقارن این روزها را با ایام محرم که ما را مقاوم نمود و به ما درس مقاومت داد گرامی می دارم.
مهر علیزاده با بیان اینکه امروز نیز همانند 40 سال گذشته ایران عزیز و اسلام بزرگ مورد آماج هجمه های بیرحمانه دشمن در عرصه های مختلف است، تصریح کرد: 8 سال جنگ مستقیم و پس از آن تهدیدهای مختلف از سوی دشمنان صورت گرفته است ولی دشمنان همواره سیلی خورده اند.
وی با اشاره به اینکه این بار دشمنان جنگ اقتصادی ولی با ریشه ی سیاسی را در پیش گرفته اند، تصریح کرد: دشمنان ظاهرا از این 40 سال درس عبرت نگرفته اند و گویی فراموش کرده اند که صدها شهید در یک روز در اصفهان تشییع گردید  و در عصر همان روز هزاران رزمنده به جهبه اعزام شدند و نمی فهمند که ملت ایران همواره ایستاده و با فشارهای اقتصادی از میدان بدر نمی رود.
محسن مهرعلیزاده خاطر نشان کرد: ملت ایران عاشورایی است و الگوی این ملت امام حسین(ع) است که همه چیز خود را در نیمی از روز با اخلاص به خداوند هدیه کرد و مرگ سرخ را بر پذیرش ننگ بیعت با یزید ترجیح داد.
وی با بیان اینکه ملت ایران 40 سال را با همه ی فشارها و سختی ها گذرانده ولی همواره قویتر از گذشته در عرصه منطقه و بین الملل نقش آفرینی می کند، افزود: امریکا به خیال خام خود در حال توطئه است و به دشمنان هشدار می دهم آماده ایم پنجه در پنجه با معاندین روبرو شویم و تهدیدهای همه جانبه از جمله تحریمهای اقتصادی را به فرصتی برای استقلال همه جانبه در همه عرصه ها تبدیل خواهیم نمود و راه را برای استقلال اقتصادی، سیاسی و فکری هموارتر خواهیم کرد.
مهر علیزاده اظهارداشت: بسیج عمومی ایران حول محور رهنمودهای امام راحل و منویات مقام معظم رهبری شکل خواهد گرفت و نظام مقدس جمهوری اسلامی مقتدرانه پیش خواهد رفت.
استانداراصفهان در پایان از اعلام خبرهای خوب در خصوص آب اصفهان خبر داد و اظهارداشت: فردا از طریق رسانه ملی این خبر تشریح و به استحضار مردم خواهد رسید.
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ

تحت نظارت وف بومی