• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/4/25 دوشنبه
استاندار قزوین: ضرورت خروج از اقتصاد تک محوری
استاندار قزوین در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: باید از بند اقتصاد تک محوری و اتکا به یک منبع مالی خارج شویم و در این راستا آموزش روش های جدید تامین سرمایه برای دستگاه های اجرایی ضروری است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ "عبدالمحمد زاهدی"  در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی بیان داشت: آشنایی با روش های جدید تامین مالی برای دستگاه ها اجرایی و بخش خصوصی بسیار مفید است و می تواند بخش زیادی مشکلات آنها را حل کند.
وی اضافه کرد: انسانها همانگونه که برای ارتقای زندگی خود علم و فناوری و شیوه های جدید را به کار گرفته اند در مباحث مالی و پولی نیز باید روش های جدید را به کار بگیرند.
استاندار قزوین گفت: باید روش هایی برای تامین سرمایه منطبق بر ضوابط شرعی پیدا کرد تا بتوان مشکلات دستگاه ها و بخش خصوصی را در تامین مالی پروژه ها و طرح ها رفع کرد.
وی همچنین اظهار داشت: متاسفانه برخی دستگاه ها تنها به دریافت بودجه ناچیز دولتی برای اجرای طرح ها و برنامه های خود عادت کرده اند که بدون شک این روش ها درتامین سرمایه و اجرای طرح ها چندان موفق نخواهد بود.
زاهدی خاطر نشان کرد: شهرداری ها و بخش خصوصی که مشکلات فراوانی در تامین سرمایه های پروژه های بزرگ حمل و نقل دارند می توانند کمبود منابع مالی مورد نیاز خود را از طریق شیوه های جدید تامین سرمایه رفع کنند.
بيشتر
نسخه قابل چاپ

تحت نظارت وف بومی