• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/9/21 چهارشنبهاستاندار گلستان در جلسه شورای هماهنگی بانکهای استان؛
بانکها مشتریان توانمند و خوش حساب خود را برای سرمایه گذاری در استان تشویق کنند
استاندار گلستان با تاکید اینکه بانکها مشتریان توانمند و خوش حساب خود را برای سرمایه گذاری در استان تشویق کنند، اظهار کرد: جذب سرمایه گذار می تواند رونق تولید و توسعه استان را به همراه داشته باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، دکتر سید مناف هاشمی صبح روز چهار شنبه 21 آذر در جلسه شورای هماهنگی بانکهای استان تصریح کرد: گلستان در پرداخت تسهیلات رونق تولید دومین استان بعد از البرز بوده که اشتغالزایی خوبی در استان انجام شده است.
وی با اشاره به اینکه در جلسه آینده دستگاه های دیگری از جمله دادستانی، اطلاعات و... نیز حضور داشته باشند، افزود: با شرکت دستگاههای اطلاعاتی، مشکلات مطرح شده بانکها در این شورا کاهش می یابد.
استاندار گلستان با بیان این که ما به دنبال توسعه، تحول و رونق تولید در استان هستیم یاد آورشد: برای رسیدن به این اهداف باید نگاه تحول محور داشته باشیم و نگاه تحولی با روزمرگی محقق نخواهد شد.
دکتر هاشمی با تاکید اینکه بانکهای خصوصی در این حوزه به رونق تولید کمک کنند، خاطر نشان کرد: یکی از راه های تحول استان ها بانک هستند که با جذب و حمایت از سرمایه گذاران شاهد پیشرفت و اشتغال استان خواهیم بود.
وی ضمن تقدیر از کلیه مدیران بانکهای استان، تصریح کرد: ایجاد اشتغال موجب ایجاد احساس رضایت می شود زیرا کاهش آسیب های اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.
استاندار گلستان  بهبود وضعیت تولید و اشتغال را وظیفه شرعی و انسانی  دانست و گفت: این حرکت  باید مورد توجه بانکها و دستگاههای اجرایی استان قرار گیرد.
لازم به ذکراست در این جلسه هریک از مدیران امور شعب بانکهای استان به بیان نقطه نظرات و مشکلات خود پرداختند.
گفتنی است؛ 17 بانک دولتی و خصوصی با 389 شعبه در سطح استان، عضو شورای هماهنگی بانکهای استان گلستان هستند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ

تحت نظارت وف بومی