شنبه 29 دي 1397  
 
Saturday, January 19, 2019  
 
السبت, جمادى الأولى 13, 1440  
 
banner banner banner
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/10/22 شنبهاستاندار قم:
پروژه قطار سریع السیر تهران-قم- اصفهان از اولویت های اصلی توسعه ای استان قم است
استاندار قم با اشاره به ضرورت ارتقاء خطوط ریلی برای حمل و نقل اظهار داشت: پروژه قطار سریع السیر تهران-قم- اصفهان از اولویت های اصلی توسعه ای استان قم است.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، بهرام سرمست استاندار قم در جلسه ی بررسی وضعیت قطار سریع السیر تهران- قم- اصفهان که با حضور مدیر این پروژه، معاون امور عمرانی استاندار و تعدادی از مدیران برگزار شد، طی سخنانی اولویت توسعه ی اقتصادی استان قم را بحث گردشگری زیارتی دانست و گفت: زیرساخت های استان قم باید متناسب به جایگاه و موقعیت آن باشد.
سرمست با اشاره به پروژه ی قطار سریع السیر تهران- قم- اصفهان که ازطرح های ملی محسوب می شود، افزود: این پروژه موقعیت استراتژیک داشته نقش قابل توجهی در بهبود زیرساخت های حمل و نقل و نیز رونق گردشگری در استان قم دارد.
نماینده عالی دولت در استان خاطرنشان کرد: مدیران استانی باید نگاه عملیاتی به پروژه های عمرانی داشته باشند و اجرای آنها در موعد مشخص شده را با جدیت دنبال کنند.
استاندار قم همچنین افزایش ظرفیت قطارهای مسافربری از استان قم را مورد تاکید قرار داد وگفت: در راستای ترغیب مردم به استفاده از حمل و نقل ریلی نیازمند فرهنگ سازی در این زمینه هستیم.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir

تحت نظارت وف بومی