• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/7/18 سه شنبهرئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور در سمنان:
دولت الکترونیک در کاهش فساد اداری موثر است/ سمنان پیشتاز فناوری
امیر شجاعان در جلسه توسعه دولت الکترونیک استان سمنان گفت: دولت الکترونیک در کاهش فساد اداری اهمیت دارد لذا این طرح در دستور کار وزارت کشور است.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور در جلسه توسعه دولت الکترونیک استان سمنان با هدف فرهنگ سازی و بهره گیری از تجربیات موفق سطح ملی، بحث توسعه دولت الکترونیک را در افزایش شفافیت و کاهش فساد اداری بسیار مهم عنوان کرد و بیان داشت: این امر در دستور کار وزارت کشور قرار دارد و دستورالعمل های طرح توسعه زیرساخت های دولت الکترونیک ابلاغ می شود.
وی افزود: دنیا به سرعت در حال حرکت است و ما باید با استفاده از ظرفیت‌های خوب استان سمنان سرعت در خدمت رسانی را بالا ببریم چرا که سمنان دارای داشته های خوبی در حوزه اینترنت است برای مثال سطح پوشش بیش از ۹۸ درصدی در شهرهای این استان نوید توسعه زیرساخت های دولت الکترونیک را می دهد.
رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور گفت: استان سمنان ظرفیت توسعه دولت الکترونیک را دارد و باید در سطح ملی پروژه های متفاوت را در استان دنبال کنیم، همچنین باید گفت در ارزیابی های به عمل آمده سمنان به عنوان استان برتر در حوزه انتخابات تمام الکترونیک انتخاب شد.

نسخه قابل چاپ