• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/7/19 چهارشنبهناصریان خبر داد؛
تشکیل ششمین جلسه شورای فرهنگی وزارت کشور در سال جاری/ تصویب برگزاری همایش رؤسای شوراهای اقامه نماز استانداری ها
معاون مدیریت و توسعه منابع وزارت کشور گفت: ششمین جلسه شورای فرهنگی وزارت کشور در سال جاری بمنظور پیگیری برنامه های فرهنگی در سطح وزارت کشور و استانداری ها برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، جواد ناصریان رئیس شورای فرهنگی وزارت کشور با اعلام این خبر و با اشاره به مصوبات این جلسه اظهار کرد: براساس تصمیم اعضای شورای فرهنگی وزارت کشور، برگزاری سلسله نشست های اخلاقی معرفتی تخصصی معاونان و مدیران وزارت کشور برای توسعه و ترویج فرهنگ اصیل اسلامی ایرانی در دستور کار قرار گرفت.
وی همچنین افزود: همایش روسا و دبیران شوراهای اقامه نماز استانداری های سراسر کشور در دی ماه سال جاری، در شهر ری برگزار شود و در این همایش از استانداری های فعال برتر در موضوع ترویج نماز تجلیل بعمل آید.
ناصریان خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال خوب همکاران از اردوی راهیان نور در مناطق عملیاتی غرب کشور، شورا تصمیم گرفت، این اردو با حضور علاقمندان دواطلب،  در اسفندماه سال جاری با رعایت همه تمهیدات ایمنی و اجرائی، در مناطق عملیاتی جنوب کشور برگزار شود.
شایان ذکر است، شورای فرهنگی وزارت کشور که کمتر از یک دهه از تشکیل آن می گذرد، با عضویت تعدادی از اعضای شورای معاونین وزارت کشور و سایر بخش های مرتبط، امور فرهنگی مرتبط با کارکنان صف و ستاد وزارت کشور را برنامه ریزی و پیگیری می کند. مسؤولیت این شورا را معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور بر عهده دارد و دبیرخانه آن در مرکز بسیج وزارت کشور مستقر است.
 
نسخه قابل چاپ