• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/8/15 سه شنبه
هفتمین جلسه شورای فرهنگی وزارت کشور برگزار شد
هفتمین جلسه شورای فرهنگی وزارت کشور به ریاست شوشتری مشاور وزیر کشور برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ در این جلسه که با حضور حجت الاسلام و المسلمین نمازی مشاور وزیر کشور در امور روحانیت، یاوند عباسی مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران، قشقایی رئیس مرکز بسیج و دبیر شورا، کیان ارثی مدیرکل رفاه و پشتیبانی، حجت الاسلام و المسلمین قربانلو مشاور معاون توسعه مدیریت و منابع و معاون مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل برگزار شد، ضمن ارائه و بررسی گزارش مراسم گرامیداشت شهدای استانداری اردبیل، درخصوص روند برگزاری یادواره شهدا در استانداریها تصمیم گیری شد.
در این جلسه همچنین، در خصوص جدول زمانبندی نظارت بر عملکرد شوراهای فرهنگی استانداری ها و فرمانداری ها تصمیم گیری شد.
دیگر دستورکار هفتمین جلسه شورای فرهنگی وزارت کشور، تصمیم گیری در خصوص شاخص های ارزیابی عملکرد مدیران واصله از سوی مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی برای شناسایی و معرفی مدیران قانونگرا و حافظان بیت المال جهت تجلیل از آنان بود.
در این جلسه همچنین گزارش نتایج ارزیابی از عملکرد استانداریها در سال 1396 در حوزه امر به معروف و نهی از منکر ارائه شد و در خصوص زمان برگزاری گردهمایی روسا و دبیران شورای فرهنگی استانداری ها برای تجلیل از استانداریهای برتر در حوزه نماز و امر به معروف و نهی از منکر تصمیم گیری شد.
همچنین ساز و کار معرفی 5 نفر از استانداران و فرمانداران برتر در سال 96 در حوزه توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز به ستاد مرکزی اقامه نماز جهت تجلیل در بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز ارائه شد.
شایان ذکر است، شورای فرهنگی وزارت کشور که کمتر از یک دهه از تشکیل آن می گذرد، با عضویت تعدادی از اعضای شورای معاونین وزارت کشور و سایر بخش های مرتبط، امور فرهنگی مرتبط با کارکنان صف و ستاد وزارت کشور را برنامه ریزی و پیگیری می کند. مسؤولیت این شورا را معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور بر عهده دارد و دبیرخانه آن در مرکز بسیج وزارت کشور مستقر است. در غیاب ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر کشور، جلسات شورای فرهنگی با مسؤولیت شوشتری مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت کشور برگزار می شود.
برای دیدن آلبوم تصاویر اینجا را کلیک کنید.
نسخه قابل چاپ

تحت نظارت وف بومی