• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/5/22 يكشنبه
حضور استاندار اصفهان در بزرگداشت شهید مدافع حرم؛ محسن حججی
مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم محسن حججی که به دست ددمنشانه داعش به درجه رفیع شهادت نائل آمد با حضور دکتر رسول زرگرپور و دیگر مسئولان استانی و کشور برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، مراسم بزرگداشت شهید سرافراز محسن حججی با حضور سردار جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله طباطبایی نژاد امام جمعه اصفهان، دکتر زرگرپور استاندار اصفهان، جمع کثیری از فرماندهان لشگری و مسئولین کشوری و استانی و خیل عظیم مردم ولایتمدار و شهید پرور استان اصفهان و شهرستان نجف آباد در مسجد جامع این شهر در فضایی معنوی و حماسی برگزار گردید.

استاندار اصفهان در حاشیه ی این مراسم اظهار داشت: از طرف هیات دولت وکل مردم استان اصفهان به خانه شهید حججی آمدم و عرض تبریک و تسلیت داشتم و تصورم این است که نحوه ی شهادت این شهید و خلوص و پاکی این شهید باعث شد که اثرگذاری این شهادت نسبت به بقیه شهدا فرق داشته باشد.

وی با بیان اینکه شهادت شهید محسن حججی یک حماسه و معنویت خاصی را در استان و در کشور ایجاد کرد، اظهار داشت: شرکت مقامات عالی رتبه ای که امروز در مراسم حضور داشتند نشاندهنده ی اهمیت آن است.

زرگرپور اظهار داشت: انشاء الله خون این شهید و بقیه ی شهدا باعث تداوم این انقلاب و تداوم میثاق با رهبر معظم انقلاب باشد و بتوانیم ادامه دهنده ی راه این شهدا باشیم.

گفتنی است آیت‌الله سید‌ یوسف طباطبایی‌ نژاد، نماینده ی ولی فقیه و امام جمعه اصفهان نیز امروز به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب در مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم اهل بیت(ع)  شهید محسن حججی حضور یافت.

همچنین استاندار اصفهان شب گذشته در منزل شهید جهادگر مدافع حرم محسن حججی حاضر شد و با خانواده مقاوم این شهید دیدار و گفتگو نمود.

نسخه قابل چاپ