دوشنبه 2 مهر 1397  
 
Monday, September 24, 2018  
 
الإثنين, محرم 14, 1440  
 
banner banner banner
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/6/21 چهارشنبهاتاق تعاون ایران برگزار می کند؛
برگزاری همایش حمایت از تولید ملی(حاتم) در آبان ماه 97
همایش حمایت از تولید ملی(جشنواره حاتم) با هدف حمایت از تولید داخلی و فرهنگ سازی مصرف کالای ایرانی در آبانماه امسال توسط اتاق تعاون ایران برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور به نقل از اتاق تعاون ایران؛ یکی از راه های موثر در مقابله با جنگ اقتصادی دشمن، رسیدن به اقتصاد پویا و ملی است که این امر از طریق حمایت از تولید داخلی و فرهنگ سازی مصرف کالای ایرانی تحقق خواهد یافت.
برگزاری این رویداد ملی در راستای منویات مقام معظم رهبری و نام گذاری سال ۹۷ با عنوان حمایت از کالای ایرانی است. از این رو اتاق تعاون ایران پیرو فرمایش مقام معظم رهبری که “تولید داخلی را به عنوان امری مقدس شناخته و حمایت از آن را یک وظیفه تلقی کرده اند” و در راستای عمل به وظایف خود و با هدف کمک به تحقق اهداف سند چشم انداز بیست ساله کشور، “همایش حمایت از تولید ملی (جشنواره ملی حاتم)“ را در ۲۳ آبان ۱۳۹۷ با مشارکت و حمایت برخی از وزارت خانه ها و سازمان های ذیربط در محل سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می کند.
علاقمندان و متقاضیان حوزه به منظور حضور، مشارکت و بهره برداری از این رویداد ملی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با  دبیرخانه اجرایی همایش با شماره ۴۱۸۷۲۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل کنند./
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir