ديدار دبيركل سازمان جهاني مهاجرت با معاون امنيتي و انتظامي/ تاكيد ذوالفقاري بر بر ضرورت نگاه بي طرفانه به موضوع مهاجرت
ويليام لسي سوئينگ دبيركل سازمان جهاني مهاجرت با ذوالفقاري معاون امنيتي و انتظامي وزارت كشور ديدار و گفت و گو كرد.
تعیین اولین رئیس سازمان امور اجتماعی کشور/ وزیر کشور رستم وندی را برای ریاست این سازمان برگزید
رحمانی فضلی در حکم انتصاب دکتر تقی رستم وندی به عنوان اولین رئیس سازمان امور اجتماعی کشور، اهم وظایف این سازمان را ابلاغ کرد.
ديدار معاون امور بشر دوستانه دبير كل سازمان ملل با رئيس مركز بين الملل وزارت كشور/ شجاعي كياسري: ايران در انجام اقدامات بشر دوستانه پيشگام است
مارك لوكاك معاون امور بشر دوستانه دبيركل سازمان ملل متحد و هماهنگ كننده كمكهاي اضطراري در ديدار با شجاعي كياسري رئيس مركز اطلاع رساني و امور بين الملل وزارت كشور مراتب همدردي خود را به بازماندگان حادثه زلزله كرمانشاه ابراز كرد.
صدور پیام وزیر کشور در آستانه روز بسیج مستضعفان/ رحمانی فضلی: تفكر بسيجى؛ اخلاص، باور، بالندگى و مسئولیت پذیری است
امروز، دولت خدمتگزار با اتکاء به فرهنگ بسیج و نهادینه کردن این فرهنگ ارزشمند موفق به کسب دستاوردهای گرانبهایی در عرصه های مختلف شده است، که علاوه بر افتخار، عزت و اقتدار، دورنمای بسیار روشن و امیدبخشی را برای کشور ترسیم کرده است.
لهستان نسبت به تصویب موافقتنامه دوجانبه مبارزه با تروریسم و جرائم سازمان یافته اقدام کند
رحمانی فضلی در دیدار ماریا آندرس اعلام آمادگی ایران برای توسعه همه جانبه مناسبات با لهستان و روابط اقتصادی ۲۰۰ میلیون دلاری تهران- ورشو گفت: مناسبات اقتصادی ایران و لهستان باید افزایش یابد.
بحران زلزله کرمانشاه به خوبی مدیریت شد/ تعیین کارگروه برای بررسی مشکلات و ضعف ها
وزیر کشور: وسعت زلزله بسیار بالا و فرماندهی کاملاً واحد بوده است و برای همه نهادهایی که در این زمینه کمک می‌کردند تعیین مسئولیت شده بود و مطابق فرماندهی واحد ستاد انجام شده است.
  • عکس
  • فیلم
دیدگاه
مرور اخبار استان ها
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 10556388
تعداد بازديد کنندگان سايت: 104868411 تعداد بازديد زيرپورتال: 12829359 اين زيرپورتال امروز: 1248 سایت در امروز: 4039 اين صفحه امروز: 637
logo-samandehi