چهارشنبه 28 آذر 1397  
 
Wednesday, December 19, 2018  
 
الأربعاء, ربيع الثاني 12, 1440  
 
banner banner banner
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/9/14 چهارشنبهبر اساس بررسی های ستاد اقامه نماز و توسط دکتر حسن روحانی صورت گرفت؛
قدردانی رئیس جمهور از وزارت کشور در بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز
در بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز که در سمنان در حال برگزاری است، بر اساس بررسی های ستاد اقامه نماز، دکتر حسن روحانی رئیس محترم جمهوری، از وزارت کشور قدردانی کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ دکتر حسن روحانی در بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز که با موضوع «شیوه‌ها و مهارت‌های دعوت به نماز» در دانشگاه سمنان در حال برگزاری است، بر اساس بررسی های ستاد اقامه نماز، که وزارت کشور را در بین دستگاه های گروه مدیریتی- قضایی از حیث حمایت و پشتیبانی مادی و معنوی از برنامه های ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در کشور و همچنین همکاری موثر در برگزاری اجلاس های استانی و شهرستانی نماز، شایسته تقدیر ارزیابی کرده است، از وزارت کشور و همه مسؤولان و دست اندرکاران آن قدردانی کرد.
در مطلع تقدیر نامه اعطا شده به وزارت کشور از سوی رئیس محترم جمهور چنین نوشته شده است: نماز زیباترین نماد بندگی و عبودیت در پیشگاه خداوند متعال و بالاترین ذکر الهی و بهترین محل برای ارتباط دائمی با خداوند تبارک و تعالی است. بدون توسل به نماز و تعقل در رمز و راز این آئین تابناک الهی و ریسمان محکم و گسست ناپذیر یاد خداوند، نمی توان از دلبستگی های جهان فانی رها شد و راهی به سوی نجات و رستگاری دو جهان گشود.
گفتنی است اجلاس سراسری نماز امروز 14 آذر ماه و با حضور گروهی از مسؤولان، علما، فضلا و روحانیون بنام کشور در دانشگاه سمنان؛ از جمله هیأت وزارت کشور مرکب از حیدری مشاور وزیر و مسؤول هماهنگی حوزه وزارتی و قشقائی دبیر شورای فرهنگی و مسؤول بسیج کارکنان وزارت کشور در حال برگزاری است.
لوح تقدیر رئیس جمهور از وزارت کشور- بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز
بيشتر
نسخه قابل چاپ
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir

تحت نظارت وف بومی