چهارشنبه 28 آذر 1397  
 
Wednesday, December 19, 2018  
 
الأربعاء, ربيع الثاني 12, 1440  
 
banner banner banner
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/9/16 جمعه
حضور معاون عمرانی وزیر کشور در آئین قدردانی از معلولین شاغل در شهرداری زنجان/ تاکید جمالی نژاد بر توسعه زیرساختهای شایسته معلولان در شهرها
همزمان با روز جهانی ‌معلولین طی مراسمی با حضور دکتر جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستای وزیرکشور از معلولین شاغل در شهرداری زنجان تجلیل و قدردانی شد و جمالی نژاد بر توسعه زیرساختهای شایسته معلولان در سطح شهرها توسط شهرداریها تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور به نقل از روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور؛ مهدی جمالی نژاد در این نشست بر توجه بیشتر به معلولین تاکید نمود و اظهار کرد: ارج نهادن به مقام معلول و توسعه امکانات در فضاهای شهری برای این افراد باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.
وی همچنین بحث مناسب سازی معابر شعری را مهم ارزیابی و تاکید کرد: مناسب سازی معابر در سطح شهر ها مغفول مانده است و معلولان، سالمندان و کودکان نمی توانند از فضای شهری بهره کافی را ببرند.
وی با اشاره به عدم تناسب امکانات و زیرساخت های شهری با وضعیت معلولین، خواستار تلاش شهرداری ها برای ارتقا زیرساخت های شایسته برای آنها در سطح شهرها شد و گفت: توجه به حوزه معابر شهری از اولویت های شهرداری هاست و شهرداران باید در این زمینه همه تلاش خود را به کارگیرند تا زیرساخت های شایسته معلولین در سطح شهر ارتقا یابد و ضرورت دارد شهرداریها ابعاد مختلف این مسئله را با جدیت پیگیری نمایند.
رئیس سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، زنجان را به عنوان پایلوت مناسب سازی معابر کشوری دانست و تصریح کرد: شهرداری ها باید سعی نمایند با ایجاد فضا های باز شهری در راستای بهبود معابر شهری گام بر دارند .
در این برنامه که به همت سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان برگزار شد علاوه بر جمالی نژاد، معاون امور عمرانی استانداری، شهردار زنجان و جمعی از مسولین استانی حضور داشتند.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir

تحت نظارت وف بومی