جمعه 28 دي 1397  
 
Friday, January 18, 2019  
 
الجمعة, جمادى الأولى 12, 1440  
 
banner banner banner
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/5/17 چهارشنبهاستاندار قم:
وحدت و همدلی نیاز اصلی امروز کشور است/ تجلیل از رتبه برتر کنکور سراسری
استاندار قم با اشاره به اهمیت تقویت انسجام و همگرایی ملی برای مقابله با توطئه های دشمنان گفت: وحدت و همدلی نیاز اصلی امروز کشور است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ استاندار قم  با اشاره به اهمیت تقویت انسجام و همگرایی ملی برای مقابله با توطئه های دشمنان گفت: وحدت و همدلی نیاز اصلی امروز کشور است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید مهدی صادقی استاندار قم در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان قم که در تالار امام جواد (ع) استانداری برگزار شد طی سخنانی با اشاره به شرایط حساس کنونی اظهار کرد: همه باید در این شرایط در مسیر همگرایی، انسجام و هم افزایی حرکت کنند.
وی تأکید بر لزوم تقویت وحدت و همدلی در جامعه، این مهم را نیاز اصلی کشور در مقطع فعلی عنوان و تصریح کرد: در این شرایط اختلافات و دعواهای سیاسی باید کنار گذاشته شود.
استاندار قم با تبریک روز خبرنگار، از تلاش ها و زحمات این قشر در راه آگاهی بخشی و ارتقاء معلومات جامعه قدردانی کرد و  گفت: خبرنگاران در ارتقاء و تقویت اعتماد عمومی جامعه به مسئولان نقش حساس و تاثیرگذاری دارند.
صادقی نقش خبرنگاران و اصحاب رسانه در شرایط کنونی را بسیار مهم و تعیین کننده خواند و افزود: امروز با توجه به افزایش توطئه ها و دشمنی های دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی کسانی که در حوزه رسانه و برقراری ارتباط و انعکاس اخبار به مردم ایفای نقش می کنند، مسئولیت خطیری را بر عهده دارند.
وی با اشاره به نقش کلیدی مدارس در نظام تعلیم و تربیت خاطرنشان کرد: باید براساس وظیفه ملی و شرعی خود تلاش کنیم تا تمام امکانات موردنیاز برای دانش آموزان در مدارس فراهم شود.
استاندار قم با تأکید بر لزوم توجه ویژه به مسأله اوقات فراغت دختران دانش آموز تصریح کرد: در برنامه ریزی برای برنامه‌های اوقات فراغت مدارس استان قم باید توجه بیشتری به دختران دانش آموز شود، این دانش آموزان بیش از هر قشر دیگری به این برنامه‌ها نیاز دارند.
همچنین در پایان این جلسه از بهار رادمهر دانش آموز موفق قمی دارنده رتبه سوم ریاضی کشور در آزمون سراسری سال 97  با اهدای لوح تقدیر توسط استاندار قم تجلیل به عمل آمد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir

تحت نظارت وف بومی