چهارشنبه 28 آذر 1397  
 
Wednesday, December 19, 2018  
 
الأربعاء, ربيع الثاني 12, 1440  
 
banner banner banner
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/9/14 چهارشنبه
استاندار زنجان: هدف از بازدیدهای سرزده، کمک به دستگاه‌های اجرایی است
استاندار زنجان گفت: هدف از بازدیدهای سرزده، کمک به دستگاه‌های اجرایی است تا اگر موردی نیاز به توجه بیشتر بود یادآوری شود.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور؛ فتح‌اله حقیقی در بازدید سرزده از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، ضمن اعلام رضایت از روند کاری این سازمان، خاطرنشان کرد: در خصوص میز خدمت دستگاه‌ها باید به‌گونه‌ای مدیریت شود تا ارتباط مراجعه‌کنندگان تا حصول نتیجه از این واحد، قطع نشود. لذا باید سیر فرآیند درخواست مراجعین در سیستم، ثبت شده و باانگیزه‌ترین افراد در میز خدمت، پاسخگو باشند.
وی درخصوص مسائل مربوط به آموزش کارکنان و فعالین واحدهای تولیدی نیز تصریح کرد: عناوین دوره‌های آموزشی، آمارها و میزان تاثیرگذاری آن‌ها باید در سیستم مشخصی ثبت شود تا در صورت نیاز بتوان از آن گزارش‌گیری کرد.
حقیقی افزود: بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی باید به‌صورت منظم، ثبت و گزارش‌گیری شود.
استاندار زنجان تاکید کرد: درخواست‌های مربوط به صنایع و معادن استان، تعیین تکلیف شده و پاسخگویی به درخواست‌ها باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت پذیرد.
وی ادامه داد: در خصوص بهره‌وری باید به‌صورت عملیاتی‌تر وارد شده و از شعار، پرهیز شود. همچنین مراودات با واحدهای تولیدی و معدنی نیز بیشتر و عملیاتی‌تر باشد.
حقیقی با تاکید بر توجه جدی به امور رفاهی کارکنان، اظهار کرد: باید نسبت به امور رفاهی کارکنان، توجه جدی شده و امکانات سخت‌افزاری و فضای کاری مورد نیاز و مناسب فراهم شود.
گفتنی است استاندار زنجان با حضور در واحدهای مختلف سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، با کارکنان از نزدیک دیدار نمود و طی ارتباط با چند تن از مراجعین در جریان نحوه خدمت‌رسانی سازمان و رضایتمندی آن‌ها قرار گرفت.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir

تحت نظارت وف بومی