سه شنبه 17 تیر
1398/03/04
روزنامه شهرآرا مشی اعتدالی در پیش گرفته است/ نیازمند اطلاع رسانی شفاف و صادقانه هستیم
استاندار خراسان رضوی در بازدید از موسسه فرهنگی شهرآرا:

روزنامه شهرآرا مشی اعتدالی در پیش گرفته است/ نیازمند اطلاع رسانی شفاف و صادقانه هستیم

استاندار خراسان رضوی همزمان با دهمین سالروز انتشار روزنامه شهرآرا، با حضور در موسسه فرهنگی شهرآرا از بخش مختلف این رسانه بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، علی‌رضا رزم‌حسینی همزمان با دهمین سالروز انتشار روزنامه شهرآرا، ضمن بازدید از بخش های مختلف موسسه فرهنگی شهرآرا، از نزدیک با خبرنگاران این روزنامه دیدار و گفت‌وگو کرد.
استاندار خراسان رضوی در بازدید از موسسه فرهنگی شهرآرا، در بخش های مختلف تحریریه روزنامه شهرآرا حضور یافت و با نحوه تولید و انتشار روزنامه مردم مشهد و ضمائم این موسسه مانند شهرآرامترو، شهربانو، میلان و توان شهر آشنا شد.
رزم‌حسینی در جریان این بازدید، ضمن گرامیداشت دهمین سالگرد انتشار روزنامه مردم مشهد گفت: شهرآرا روزنامه ای فراگیر است و تیراژ خوبی دارد؛ جابجایی روزانه 200 هزار نفر توسط خطوط قطارشهری فرصت مناسبی برای اطلاع رسانی به هنگام رویدادهای شهر و استان است که با انتشار ویژه نامه شهرآرا مترو از این ظرفیت استفاده شده است.
وی افزود: نیازمند این هستیم که اطلاع رسانی شفاف انجام گیرد و با مردم با صداقت و راستگویی صحبت شود تا از این طریق اعتماد عمومی افزایش یابد. هرچه با صداقت و شفافیت بیشتری صحبت کنیم، اعتماد مردم بیشتر جلب می شود.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه روزنامه شهرآرا مورد اقبال بسیاری از شهروندان مشهدی است، اظهار کرد: امیدواریم این روزنامه در سطح ملی هم تیراژ داشته باشد و بتواند با همین مشی اعتدالی که در پیش گرفته، در عین وجود سلایق سیاسی، به کار حرفه ای خود ادامه دهد.
وی گفت: به نظر می رسد که در فعالیت های روزنامه شهرآرا عقل گرایی و خرد ورزی خوبی وجود دارد که می تواند زمینه ارتقای سطح فرهنگی جامعه را فراهم کند.


شناسه خبر : 120504
امتیاز شما برای این خبر: