چهارشنبه 07 اسفند
1398/08/21
برگزاری چهارمین نشست پدافند غیرعامل و حفاظت از زیرساخت های جهانی/قاسمی: اتفاقات بسیار خوبی در پدافند غیرعامل از باب تعامل جامعه علمی، اجرایی و بحث درباره موضوعات تخصصی غیرعامل رقم خورده است

برگزاری چهارمین نشست پدافند غیرعامل و حفاظت از زیرساخت های جهانی/قاسمی: اتفاقات بسیار خوبی در پدافند غیرعامل از باب تعامل جامعه علمی، اجرایی و بحث درباره موضوعات تخصصی غیرعامل رقم خورده است

چهارمین کنفرانس پدافند غیرعامل صبح امروز با حضور قاسمی مدیرکل امور مرزی و پدافند غیر عامل و جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل در تالار وزارت کشور برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ در چهارمین کنفرانس پدافند غیرعامل که صبح امروز در تالار وزارت کشور برگزار شد، حسین قاسمی مدیرکل امور مرزی و پدافند غیرعامل وزارت کشور و دبیر این کنفرانس، بیان کرد: از سال ۹۵ این کنفرانس برگزار شده و تا امروز اتفاقات بسیار خوبی در پدافند غیرعامل از باب تعامل جامعه علمی، اجرایی و بحث درباره موضوعات تخصصی غیرعامل رقم خورده است.
وی گفت: تعامل بین استان‌ها و دستگاه‌ها یکی از خلا‌ءهایی است که در حوزه سیاست پدافند غیرعامل و اجرا شاهد هستیم و این کنفرانس این تعامل را برقرار می کند.
قاسمی افزود: از مولفه های دیگر این کنفرانس. ایجاد تعامل و هماهنگی بین علم و اجرا است و ما از پدافند غیرعامل برای پیشبرد علم و اجرا استفاده می‌کنیم.
وی  تصریح کرد: هر ساله برای تقدیر و تشکر از دست‌اندرکاران، سه استان را به عنوان استان برتر در حوزه پدافند غیرعامل انتخاب می‌کنیم.
دبیر چهارمین کنفرانس پدافند غیرعامل گفت: در یک نگاه کلی در سال ۹۵ و ۹۶ یک نشست پدافند غیرعامل، در سال ۹۷، ۱۲ نشست و امسال ۶ نشست برگزار شده است؛ همچنین محور این کنفرانس‌ها از سال ۹۵ تاکنون پیشرفت پایدار، مردم محوری، انرژی و اقتصاد و زیرساخت‌های حیاتی بوده است.
قاسمی به وب سایت طراحی شده در این حوزه اشاره کرد و گفت: این وب سایت، مستندسازی را در این حوزه عملیاتی تر کرده و آرشیو کامل قابل استفاده شده است.ساختار و قوانین و مطالب علمی در این حوزه در این وب سایت طراحی شده و از نقاط قوت این کنفرانس ها بوده است.

شناسه خبر : 129074
امتیاز شما برای این خبر: