شنبه 18 مرداد
1399/04/15
رفتار ویروس کرونا قابل پیش بینی نیست

رفتار ویروس کرونا قابل پیش بینی نیست

خادمی گفت: استان کاملاً در وضعیت هشدار است، برای بهبود شرایط مردم و دستگاه های اجرایی در عمل به مصوبات و نکات بهداشتی همکاری داشته باشند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ جلسه ویدئو کنفرانس ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا به ریاست دکتر خادمی برگزار شد و اعضا گزارشی از اقدامات صورت گرفته را ارائه دادند .

استاندار لرستان گفت: بررسی های به عمل آمده نشان از آن دارد که رفتار ویروس کرونا قابل پیش بینی نیست و هر لحظه احتمال تغییر شرایط وجود دارد .

دکتر خادمی اظهار داشت: با توجه به اینکه در بحث امکانات مراکز درمانی با محدودیت رو به رو هستیم ممکن است با افزایش تعداد بیماران شرایط سخت تر شود که نباید اجازه دهیم به این سمت پیش برویم .

وی با اشاره به اینکه استان کاملاً در وضعیت هشدار قرار دارد، تصریح کرد: برای بهبود شرایط، مردم و دستگاه های اجرایی در عمل به مصوبات و نکات بهداشتی همکاری داشته باشند .

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: با در نظر گرفتن وضعیت بیماری استان از امروز به مدت ۱۰ روز محدودیت‌هایی در استان وضع می گردد که همکاری مردم برای اجرای آن ها ضرورت دارد .

 خادمی در پایان افزود: امیدواریم با اعمال این محدودیت ها شرایط استان به سمت بهبودی پیش رود که رعایت نکات بهداشتی و عدم حضور در تجمعات در این رابطه اثر گذار خواهد بود .


شناسه خبر : 138865
امتیاز شما برای این خبر: