شنبه 18 مرداد
1399/04/17
۶۰ میلیارد تومان برای توسعه شهرک های صنعتی استان تخصیص یافت
انعقاد تفاهم نامه استاندار اردبیل و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور

۶۰ میلیارد تومان برای توسعه شهرک های صنعتی استان تخصیص یافت

استاندار اردبیل گفت: بر اساس تفاهم نامه با رئیس سازمان برنامه و بودجه در راستای کمک به زیرساخت های جهش تولید، ۶۰ میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت های نواحی وشهرک های صنعتی و شهرک گلخانه ای پارس آباد اختصاص یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، اکبر بهنام جو در حاشیه دیدار با نوبخت‌ ،رئیس سازمان برنامه و بودجه افزود: با انجام این زیرساخت ها گام مهمی برای جذب سرمایه گذار و رفع نیازهای اولیه سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی و شهرک های گلخانه ای برداشته می شود.

وی بیان کرد: در بحث زیرساخت ها که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشیم به جهت حمل و نقل مسافر و کالا ، جاده ایمن نیز از جمله ضرورت ها است.

استاندار اردبیل ادامه داد: بر اساس این تفاهم نامه ۳۰ میلیارد تومان هم برای پروژه کلور- درام اضافه بر مصوبه سفر رئیس جمهور تخصیص داده شد.

وی افزود: همچنین ۳۰ میلیارد تومان برای جاده پارس آباد- سربند تخصیص داده شد که شاهد فعال شدن فاز اول هر دو پروژه خواهیم بود.

بهنام جو تصریح کرد:در کنار این پروژه ها ، تفاهم نامه با بانک رفاه کشور در خصوص اجرای پروژه تصفیه خانه و خط انتقال آب سد تازه کندبرگزار و مورد توافق نهایی قرار گرفت.

وی افزود: با اعتباراتی که از محل های مختلف و بنیاد عوی برای سد تازه کند تامین شده ۲۲۰ روستا و شهر گرمی از آب سالم و مطمئن برخوردار می شوند.


شناسه خبر : 138940
امتیاز شما برای این خبر: