شنبه 18 مرداد
1399/04/17
قطع انشعابات غیر مجاز مورد حمایت مدیریت استان و دستگاه قضایی است
استاندار بوشهر:

قطع انشعابات غیر مجاز مورد حمایت مدیریت استان و دستگاه قضایی است

استاندار بوشهر گفت: قطع انشعابات غیرمجاز باغ ویلاها مورد حمایت دستگاه قضا در استان است و مدیریت استان هم از این اقدام حمایت می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالکریم گراوند در نشست شورای آب استان بوشهر اظهار داشت: هیچ فرد یا نهادی نمی تواند به شرکت آب و فاضلاب استان به منظور جلوگیری از قطع انشعابات غیرمجاز آب در باغ ویلاها فشار وارد کند چرا که قطع انشعابات غیر مجاز مورد حمایت مدیریت استان و دستگاه قضایی است.
وی افزود: از حمایت های خوب، محکم و قاطعانه دستگاه قضا در استان برای قطع انشعابات غیرمجاز در استان قدردانی میکنم، انصافا شاهد همکاری و حمایت صمیمانه رئیس کل دادگستری استان در این زمینه هستیم.
استاندار بوشهر تاکید کرد: اقدامات خوبی در استان برای رفع مشکلات آب استان انجام شده و این کار با همت و تلاش مدیران آب و معاونت عمرانی استانداری محقق شده و انتظار است این روند تا تکمیل پروژه های مهم آب در استان ادامه یابد.
گراوند اظهار داشت: یکی از اقدامات مهم استان در بخش آب، اصلاح 500 کیلومتر شبکه های آب روستایی در سطح استان بوده که در نوع خود کار بزرگی است.
گراوند گفت: زمان بندی تکمیل و روند اجرایی پروژه های مربوط به سدسازی و فاضلاب بوشهر مشخص و گزارش کار به وزارت نیرو اعلام شود.
وی خواستار تسریع در اجرای پروژه های آب شیرین کن در استان شد و ادامه داد: به منظور تسریع در اجرای پروژه های آب شیرین کن در استان، یک مسئول ویژه از سوی شرکت آب و فاضلاب استان برای این امر در نظر گرفته شود.
استاندار بوشهر افزود: با تکمیل و بهره برداری از پروژه آب شیرین کن 35 هزار متر مکعبی بوشهر علاوه بر رفع مشکلات آب شهر بوشهر شاهد پایداری و تعادل آب در سایر نقاط مشکل دار هم خواهیم بود.


شناسه خبر : 138949
امتیاز شما برای این خبر: