چهارشنبه 07 آبان

اخبار مهم:

1399/06/22
استاندار خوزستان: حفظ سلامت رای دهندگان در اولویت است

استاندار خوزستان: حفظ سلامت رای دهندگان در اولویت است

استاندار خوزستان گفت: حفظ سلامت رای دهندگان در دور دوم انتخابات مجلس برای ما در اولویت بود و به خوبی توانستیم با این رویکرد بهداشتی، انتخابات را مدیریت کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور؛ غلامرضا شریعتی روز جمعه با حضور در مسجد شهدای حصیرآباد پس از انداختن رای خود در دومین مرحله از یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اهواز،حمیدیه، باوی و کارون در جمع خبرنگاران افزود: این مرحله از انتخابات قرار بود در اواخر فروردین ماه برگزار شود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا ستاد ملی این تاریخ را لغو و به شهریور ماه موکول کرد.

وی افزود: خوشبختانه از ابتدای سال تاکنون شناخت و راه های انتقال و درمان این بیماری در کشور و جهان بیشتر شد و این امر به مدیریت این ویروس کمک کرد و تمهیدات بهتری را برای برگزاری دور دوم انتخابات در دستور کار داشتیم.

استاندار خوزستان ادامه داد: همچنین باتوجه به توصیه‌های بهداشتی تمامی نکات لازم جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در روز انتخابات در دستور کار قرار گرفت.

وی یادآور شد: امسال برای نخستین بار از صدا و سیما برای تبلیغات نامزدهای انتخاباتی استفاده شد تا از تجمعات پیشگیری شود و کاندیداها بتوانند از رسانه ملی برنامه های خود را ارائه دهند.

شریعتی گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا اثر انگشت در روز انتخابات برداشته و استفاده از ماسک و وسایل خود مراقبتی الزامی شد و تمهیدات لازم نیز برای حفظ سلامت برگزار کنندگان پیش بینی شد.

استاندار خوزستان گفت: برای نخستین بار ریاست دانشگاه علوم پزشکی را عضو ستاد انتخابات کردیم و از تجربه‌های حوزه های بهداشتی برای اداره امور استفاده کردیم.


شناسه خبر : 141904
امتیاز شما برای این خبر: