شنبه 15 آذر
1399/09/02
افتتاح باغ پرندگان قم با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال توسط استاندار قم

افتتاح باغ پرندگان قم با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال توسط استاندار قم

استاندار قم با بیان اینکه توسعه سرانه‌های تفریحی در قم ضروری است گفت: ساماندهی بوستان ها و اقدامات لازم برای اصلاح بهره‌برداری از بوستان جوان در دستور کار قرارگرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، بهرام سرمست امروز در آیین افتتاح و رونمایی و آغاز عملیات پروژه‌های شهرداری قم اظهار داشت: به دنبال یک توسعه متوازن در شهر قم هستیم.

وی افزود: استانداری آمادگی دارد همان‌طور که تا به امروز از این پروژه‌ها حمایت کرده است از امروز این روند را ادامه دهد به همین منظور برای توسعه فضای سبز اخیراً در شورای معاونین استانداری طرحی را تصویب کردیم.

استاندار قم بابیان اینکه توسعه سرانه‌های تفریحی در قم ضروری است، بیان کرد: ساماندهی بوستان جوان و اقدامات لازم برای اصلاح بهره‌برداری از بوستان جوان در دستور کار قرارگرفته است.

سرمست عنوان کرد: استانداری آمادگی دارد مانند گذشته برای گسترش و توسعه فضاهای سبز اقدامات اساسی انجام دهد، مجموعه مدیریت قم همیشه از توسعه طرح‌های عمرانی، خدماتی، سرمایه‌گذاری و فضای سبز حمایت می‌کند.

وی با تأکید بر اینکه فضاها و سرانه‌های شهری باید به‌صورت متوازن در قم توزیع شود، خاطرنشان کرد: افتتاح و بهره‌برداری که امروز انجام شد قدم بسیار مهم و ارزشمندی برای توسعه سرانه فضای سبز و مراکز تفریحی و خدماتی و عمرانی است.

سرمست استاندار قم در آیین افتتاح ، رونمایی و آغاز عملیات اجرایی پروژه های شهرداری که با حضور دکتر قالیباف ریاست محترم مجلس شورای اسلامی بصورت ویدئوکنفراس برگزار شد باغ پرندگان قم‌را با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال افتتاح کرد.


شناسه خبر : 144610
امتیاز شما برای این خبر: