چهارشنبه 9 فروردين 1396   15:43:38
اخبار برگزیده
بر اساس اطلاعیه های شماره 37 تا 100 ستاد انتخابات کشور اسامی منتخبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و راه یافتگان به مرحله دوم انتخابات اعلام می شود. (این خبر مستمراً به روز می شود)
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، اسامی منتخبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که موفق به کسب اکثریت حداقل یک چهارم آرای صحیح در حوزه انتخابیه شده اند و یا به مرحله دوم راه یافته اند، به شرح ذیل بر اساس اطلاعیه های ستاد انتخابات کشور اعلام می شود:
*اطلاعیه شماره 37
1- درحوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه آقای فرهاد فلاحتی از مجموع 85216 آرای صحیح مأخوذه با کسب 30012رأی
2- درحوزه انتخابیه تویسرکان آقای محمد مهدی مفتح از مجموع 52990 آرای صحیح مأخوذه با کسب 39623 رأی
3- درحوزه انتخابیه شهربابک آقای علی اسدی کرم از مجموع 44861 آرای صحیح مأخوذه با کسب 16956 رأی
4- درحوزه انتخابیه کلیبر، خدا آفرین و بخش خوراند آقای قلی اله قلی زاده از مجموع 61711 آرای صحیح مأخوذه با کسب 36936 رأی
*اطلاعیه شماره 38
5- در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان آقای محمد حسینی با کسب 13 هزار و 42 رای از مجموع 48 هزار و 463 آرای صحیح ماخوذه
6- در حوزه انتخابیه نطنز و بخش قمصر آقای مرتضی صفاری نطنزی با کسب 9 هزار و 842 رای از مجموع 37 هزار و 644 آرای صحیح ماخوذه
*اطلاعیه شماره 39
7- در حوزه انتخابیه نائین، خور و بیابانک آقای عباسعلی پوربافرانی از مجموع 39 هزار و 529 آرای صحیح ماخوذه با کسب 11 هزار و 154 رای
8- در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر آقای شهباز حسن پوربیگلری از مجموع 144هزار و 701 آرای صحیح ماخوذه با کسب 54 هزار و 970 رای
*اطلاعیه شماره 40
9- در حوزه انتخابیه اردستان، آقای سیدصادق طباطبایی نژاد از مجموع 30 هزار و 75 ارای صحیح ماخوذه با کسب 16هزار و 100رای
10- در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان آقای سیدکمال الدین شهریاری از مجموع 85 هزار و 16 آرای صحیح ماخوذه با کسب 54 هزار و 208 رای
11- در حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه آقای قاسم ساعدی از مجموع 68 هزار و 53 آرای صحیح ماخوذه با کسب 20هزار و 643 رای
12- در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان آقای حسین امیری خامکانی از مجموع 79هزار و 589آرای صحیح ماخوذه با کسب 35 هزار و 691 رای
*اطلاعیه شماره 41
13- درحوزه انتخابیه گرمی آقای سید حمایت میرزاده از مجموع 47803 آرای صحیح مأخوذه با کسب21399 رأی
14- درحوزه انتخابیه مریوان و سروآباد از مجموع 84925 آرای صحیح مأخوذه آقایان منصور مرادی با کسب 15815 رأی و امید کریمیان با کسب 12819 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
*اطلاعیه شماره 42
15- درحوزه انتخابیه خرمشهر آقای عبداله سامری از مجموع 60541 آرای صحیح مأخوذه با کسب 19318 رأی
16- درحوزه انتخابیه بندرلنگه ، بستک و پارسیان از مجموع 124342 آرای صحیح مأخوذه آقایان خالد زمزم نژاد با کسب 29977 رأی و احمد جباری با کسب 29150 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
*اطلاعیه شماره 43
17- درحوزه انتخابیه دامغان آقای ابوالفضل حسن بیگی از مجموع 49402 آرای صحیح مأخوذه با کسب 17244 رأی
18- درحوزه انتخابیه بروجن از مجموع 64182 آرای صحیح مأخوذه خانم خدیجه ربیعی فرادنبه با کسب 14642 رأی و آقای علی نادری فرد با کسب 10108 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
19- درحوزه انتخابیه ساوه و زرندیه از مجموع 122624 آرای صحیح مأخوذه خانم شهلا میرگلوبیات با کسب 23881 رأی و آقای محمد رضا منصوری با کسب 22762 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
*اطلاعیه شماره 44
20- درحوزه انتخابیه اقلید آقای سید حسین افضلی از مجموع 55972 آرای صحیح مأخوذه با کسب 20883 رأی
21- درحوزه انتخابیه بیجار آقای حمد اله کریمی از مجموع 48654 آرای صحیح مأخوذه با کسب 15919 رأی
22- درحوزه انتخابیه قروه و دهگلان آقای علی محمد مرادی از مجموع 97025 آرای صحیح مأخوذه با کسب 39302 رأی
*اطلاعیه شماره 45
23- درحوزه انتخابیه مرند وجلفا از مجموع 158324 آرای صحیح مأخوذه آقای کریم شافعی با کسب 29672 رأی و آقای محمد حسن نژاد با کسب 29063 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
24- درحوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ آقای محمد علی پور مختار از مجموع 142366 آرای صحیح مأخوذه با کسب 39725 رأی
*اطلاعیه شماره 46
25- درحوزه انتخابیه آستانه اشرفیه آقای محمد حسین قربانی از مجموع 54574 آرای صحیح مأخوذه با کسب 19311 رأی
26-درحوزه انتخابیه طوالش، رضوانشهر و ماسال آقای محمود شکری از مجموع 182594 آرای صحیح مأخوذه با کسب 48886 رأی
27- درحوزه انتخابیه رزن از مجموع 63820 آرای صحیح مأخوذه آقایان حسن لطفی با کسب 15013 رأی و عطا اله سلطانی صبوربا کسب 14899 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
*اطلاعیه شماره 47
28-درحوزه انتخابیه سلماس از مجموع 98858 آرای صحیح مأخوذه آقایان رسول جلایر سرنقی با کسب 18321 رأی و شهروز برزگر کاشانی با کسب 16463 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
*اطلاعیه شماره 48
29- درحوزه انتخابیه شوش آقای سید راضی نوری از مجموع 90963 آرای صحیح مأخوذه با کسب 37764 رأی
30- درحوزه انتخابیه مبارکه خانم زهرا سعیدی مبارکه از مجموع 66345 آرای صحیح مأخوذه با کسب 20463 رأی
31- درحوزه انتخابیه شاهین شهر و میمه و برخوار آقای حسینعلی حاجی دلیگانی از مجموع 116885 آرای صحیح مأخوذه با کسب 60411 رأی
32-درحوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار آقای علی بختیار از مجموع 52651 آرای صحیح مأخوذه با کسب 14371 رأی
33-درحوزه انتخابیه مهاباد آقای جلال محمودزاده از مجموع 85796 آرای صحیح مأخوذه با کسب 46856 رأی
34- درحوزه انتخابیه گرمسار و آرادان آقای غلامرضا کاتب از مجموع 44943 آرای صحیح مأخوذه با کسب 23668 رأی
35- درحوزه انتخابیه دهلران ، دره شهر، آبدانان و بدره از مجموع 102492 آرای صحیح مأخوذه آقایان شادمهر کاظم زاده با کسب 25522 رأی و علی محمد احمدی با کسب 22749 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
*اطلاعیه شماره 49
36-درحوزه انتخابیه لنجان آقای محسن کوهکن ریزی از مجموع 113819 آرای صحیح مأخوذه با کسب 38177 رأی
37-درحوزه انتخابیه خواف و رشتخوار آقای محمود نگهبان سلامی از مجموع 113357 آرای صحیح مأخوذه با کسب 44379 رأی
38-درحوزه انتخابیه صومعه سرا آقای سید کاظم دلخوش اباتری از مجموع 83045 آرای صحیح مأخوذه با کسب 35906 رأی
39- درحوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر از مجموع 142055 آرای صحیح مأخوذه آقایان مهدی دوات گری با کسب 29066 رأی و محمد علی حسین زاده با کسب 26512 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
40-درحوزه انتخابیه خمینی شهر آقای سید محمد جواد ابطحی از مجموع 105771 آرای صحیح مأخوذه با کسب 45514 رأی
41-درحوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش آقای جمشید جعفر پور از مجموع 113716 آرای صحیح مأخوذه با کسب 38766 رأی
42- درحوزه انتخابیه ملایر آقای محمد کاظمی از مجموع 133582 آرای صحیح مأخوذه با کسب 45282 رأی به مجلس راه یافت و آقایان احد آزادی خواه با کسب 29872 رأی و علیرضا امامی با کسب 21032 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
*اطلاعیه شماره 51
43-درحوزه انتخابیه زاهدان از مجموع 223262 آرای صحیح مأخوذه آقای علیم یارمحمدی با کسب 98191 رأی و آقای حسینعلی شهریاری با کسب 86098 رأی
44-درحوزه انتخابیه سپیدان آقای سید علاء الدین خادم از مجموع 77402 آرای صحیح مأخوذه با کسب 37777 رأی
45-درحوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل آقای ذبیح نیک فر لیالستانی از مجموع 91860 آرای صحیح مأخوذه با کسب 47341 رأی
46-درحوزه انتخابیه رودسر و املش آقای اسدا... عباسی از مجموع 108840 آرای صحیح مأخوذه با کسب 40345 رأی
47- درحوزه انتخابیه نی ریز و استهبان از مجموع 98773 آرای صحیح مأخوذه آقایان اصغر مسعودی با کسب 18354 رأی و فرهاد طهماسبی با کسب 16330 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
48-درحوزه انتخابیه اسفراین آقای هادی قوامی از مجموع 71608 آرای صحیح مأخوذه با کسب 24195 رأی
49-درحوزه انتخابیه تفت و میبد آقای کمال دهقانی فیروز آبادی از مجموع 68334 آرای صحیح مأخوذه با کسب 27480 رأی
50-درحوزه انتخابیه لردگان آقای محمد خالدی سردشتی از مجموع 127547 آرای صحیح مأخوذه با کسب 38751 رأی
51-درحوزه انتخابیه سقز و بانه آقای محسن بیگلری از مجموع 140708 آرای صحیح مأخوذه با کسب 58670 رأی
52-درحوزه انتخابیه کرمان و راور از مجموع 306934 آرای صحیح مأخوذه آقای محمد رضا پور ابراهیمی داورانی با کسب 157450 رأی و آقای محمد مهدی زاهدی با کسب 108316 رأی
53-درحوزه انتخابیه تربت جام و تایباد و باخرز آقای جلیل رحیمی جهان آبادی از مجموع 199734 آرای صحیح مأخوذه با کسب 108934 رأی
54-درحوزه انتخابیه اردل،فارسان،کوهرنگ و کیار از مجموع 151271 آرای صحیح مأخوذه آقای علی کاظمی بابا حیدری با کسب 21956 رأی و آقای قدرت اله حمزه شلمزاری با کسب 18197 رأی به مرحله دوم راه یافت.
*اطلاعیه شماره 52
55-درحوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر آقای حبیب اله نیکزاده پناه از مجموع 139427 آرای صحیح مأخوذه با کسب 72985 رأی
56-درحوزه انتخابیه نقده و اشنویه آقای عبدالکریم حسین زاده از مجموع 118624 آرای صحیح مأخوذه با کسب 61972 رأی
57-درحوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان آقای اردشیر نوریان از مجموع 152050 آرای صحیح مأخوذه با کسب 42152 رأی
58- درحوزه انتخابیه شبستر از مجموع 76225 آرای صحیح مأخوذه خانم معصومه آقاپور علی شاهی با کسب 12314 رأی و آقای علی علیلو با کسب 8511 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
59-درحوزه انتخابیه بستان آباد آقای محمد وحدتی هلان از مجموع 62721 آرای صحیح مأخوذه با کسب 20006 رأی
60-درحوزه انتخابیه فلاورجان آقای سید ناصر موسوی لارگانی از مجموع 97171 آرای صحیح مأخوذه با کسب 56208 رأی
61-درحوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه آقای علی محمد شاعری از مجموع 167668 آرای صحیح مأخوذه با کسب 70403 رأی
*اطلاعیه شماره53
62- در حوزه انتخابیه میاندوآب و شاهین دژ و تکاب از مجموع 221301 آرای صحیح مأخوذه آقایان همایون هاشمی با کسب 51488 رأی و محمد میرزایی با کسب 49846 رأی و جهانبخش محبی نیا با کسب 48136 رأی و مهدی عیسی زاده با کسب 43461 رأی به دوره دوم راه یافتند.
63- درحوزه انتخابیه سقز و بانه آقای محسن بیگلری از مجموع 140708 آرای صحیح مأخوذه با کسب 58670 رأی
*اطلاعیه شماره 59
64- درحوزه انتخابیه لنگرود آقای مهرداد بائوج لاهوتی از مجموع 75733 آرای صحیح مأخوذه با کسب 28846 رأی
65- درحوزه انتخابیه گرگان و آق قلا از مجموع 246074 آرای صحیح مأخوذه آقای عبدالغفور امانزاده با کسب 47894 رأی و آقای نور محمد تربتی نژاد با کسب 47467 رأی و آقای نبی هزار جریبی با کسب 45094 رأی و آقای سید علی طاهری با کسب 43301 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
66- درحوزه انتخابیه نهاوند آقای حسن بهرام نیا از مجموع 90432 آرای صحیح مأخوذه با کسب 31132 رأی
67- درحوزه انتخابیه لامرد و مهر آقای سید محسن علوی از مجموع 84591 آرای صحیح مأخوذه با کسب 40414 رأی
68- درحوزه انتخابیه کاشمر، خلیل آباد و بردسکن آقای بهروز بنیادی از مجموع 162215 آرای صحیح مأخوذه با کسب 48660 رأی
69- درحوزه انتخابیه آستارا آقای ولی داداشی از مجموع 49729 آرای صحیح مأخوذه با کسب 14173 رأی
70- درحوزه انتخابیه آمل آقای عزت اله یوسفیان ملا از مجموع 181967 آرای صحیح مأخوذه با کسب 84453 رأی
71- درحوزه انتخابیه الیگودرز آقای محمد خدابخش از مجموع 71201 آرای صحیح مأخوذه با کسب 20991 رأی
72- درحوزه انتخابیه شیروان آقای عبدالرضا عزیزی از مجموع 80118 آرای صحیح مأخوذه با کسب 27179 رأی
73- درحوزه انتخابیه قصرشیرین،سرپل ذهاب وگیلانغرب آقای فرهاد تجری از مجموع 108694 آرای صحیح مأخوذه با کسب 30731 رأی
74- درحوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار از مجموع 127879 آرای صحیح مأخوذه آقای ایرج بیگدلو با کسب 20499 رأی و آقای شکور پورحسین شقلان با کسب 17475 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
75- درحوزه انتخابیه نور و محمودآباد آقای علی اسماعیلی از مجموع 136331 آرای صحیح مأخوذه با کسب 36891 رأی
*اطلاعیه شماره 61
76- درحوزه انتخابیه ماکو ، چالدران ،پلدشت ، شوط از مجموع 109761 آرای ماخوذه صحیح آقایان عین اله شریف پور با کسب27799 رای و محرم اکبرزاده با کسب 20884 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
77- درحوزه انتخابیه بوکان از مجموع 106609 آرای ماخوذه صحیح آقای محمدقسیم عثمانی با کسب 47162 رای حائز اکثریت آراء شد.

*اطلاعیه شماره 65 
78- درحوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر آقای اقبال محمدیان از مجموع 99159 آرای صحیح مأخوذه با کسب 25455 رأی 
79- درحوزه انتخابیه ملکان آقای سلمان خدادادی از مجموع 66699 آرای صحیح مأخوذه با کسب 33132 رأی
80- درحوزه انتخابیه اهر و هریس از مجموع 79895 آرای صحیح مأخوذه آقای بیت اله عبدالهی با کسب 17072 رأی و آقای مهدی حسینیان سراجه لو با کسب 13343 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
81- درحوزه انتخابیه خوی و چایپاره آقای سیدتقی کبیری از مجموع 192029 آرای صحیح مأخوذه با کسب 73694 رأی
*اطلاعیه شماره 66
82- درحوزه انتخابیه یزد و اشکذر و ندوشن آقای سید ابوالفضل موسوی بیوکی از مجموع 247259 آرای صحیح مأخوذه با کسب124448 رأی
83- درحوزه انتخابیه تربت حیدریه و مه ولات و زاوه از مجموع 167391 آرای صحیح مأخوذه آقایان سعید باستانی با کسب 39571 رأی و ابوالقاسم خسروی سهل آبادی با کسب 31317 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
84- درحوزه انتخابیهابهر و خرمدره و سلطانیه از مجموع 124448 آرای صحیح مأخوذه آقایان محمد عزیزی با کسب25324 رأی و محمد رضا خالمحمدی خرمی با کسب 25037 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
85- درحوزه انتخابیه سراوان ، سیب و سوران و مهرستان آقای محمد باسط درازهیاز مجموع 122144 آرای صحیح مأخوذه با کسب60347 رأی
86- درحوزه انتخابیه زنجان و طارم از مجموع 224100 آرای صحیح مأخوذه آقایان سید افضل موسوی با کسب 52351 رأی و فریدون احمدی با کسب 50379 رأی و علی وقف چی با کسب 33695 رأی و کریم خان محمدی با کسب 31910 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
87- درحوزه انتخابیه خدابنده از مجموع 93259 آرای صحیح مأخوذه آقایان سید البرز حسینی با کسب 16430 رأی و احمد بیگدلی با کسب 16300 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
*اطلاعیه شماره 67
88- درحوزه انتخابیه ماهنشان ، ایجرود ، دهستانهای بوغداکندی و قلتوق آقای سید مرتضی خاتمی از مجموع 54698 آرای صحیح مأخوذه با کسب 13875 رأی
89- درحوزه انتخابیه شوشتر و گتوند آقای سهراب گیلانی از مجموع 131417 آرای صحیح مأخوذه با کسب 36914 رأی
90- درحوزه انتخابیه اندیمشک آقای فریدون حسنوند از مجموع 96099 آرای صحیح مأخوذه با کسب 39093 رأی
91- درحوزه انتخابیه خمین آقای محمد ابراهیم رضایی از مجموع 49315 آرای صحیح مأخوذه با کسب 22664 رأی
92- درحوزه انتخابیه شازند از مجموع 68474 آرای صحیح مأخوذه آقایان صاحبعلی غفاری با کسب 15719 رأی و علی ابراهیمی با کسب 11583 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
*اطلاعیه شماره 68
93- درحوزه انتخابیه گچساران و باشت آقای غلامرضا تاج گردون از مجموع 89733 آرای صحیح مأخوذه با کسب 66103 رأی
94- درحوزه انتخابیه بوشهر ، گناوه و دیلم آقای عبدالحمید خدری از مجموع 141061 آرای صحیح مأخوذه با کسب 41922 رأی
95- درحوزه انتخابیه دشتستان آقای محمدباقر سعادت از مجموع 106315 آرای صحیح مأخوذه با کسب 36916 رأی
96- درحوزه انتخابیه زابل ، زهک،هیرمند،نیمروز و هامون از مجموع 186696 آرای صحیح مأخوذه آقای حبیب اله دهمرده با کسب 114439 رأی و احمد علی کیخا با کسب 64950 رأی
97- درحوزه انتخابیه ساری و میاندورد از مجموع 256329 آرای صحیح مأخوذه آقای علی اصغر یوسف نژاد با کسب 116540 رأی و محمد دامادی با کسب 67158 رأی
98- درحوزه انتخابیه مسجدسلیمان ، لالی، هفتگل و اندیکا از مجموع 106636 آرای صحیح مأخوذه آقای علی عسگر ظاهری عبده وند با کسب 25646 رأی و آقای علیرضا ورناصری قندعلی با کسب 23367 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
99- درحوزه انتخابیه همدان و فامنین از مجموع 268739 آرای صحیح مأخوذه آقای حمیدرضا حاجی بابایی با کسب 133343 رأی و امیر خجسته با کسب 80306 رأی
100- درحوزه انتخابیه شادگان آقای مجید ناصری نژاد از مجموع 74119 آرای صحیح مأخوذه با کسب 34715 رأی به مجلس راه یافت.
*اطلاعیه شماره 69
101-درحوزه انتخابیه بندر انزلی آقای حسن خسته بند از مجموع 48592 آرای صحیح با کسب 14948 رأی حائز اکثریت آراء شد.
102- درحوزه انتخابیه سمنان و مهدی شهر و سرخه آقای احمد همتی از مجموع 85656 آرای صحیح با کسب 31771 رأی حائز اکثریت آراء شد.
103- درحوزه انتخابیه نوشهر، چالوس، کلاردشت آقای قاسم احمدی لاشکی از مجموع 112769 آرای صحیح با کسب 39986 رأی حائز اکثریت آراء شد.
104- درحوزه انتخابیه نجف آباد، تیران و کرون آقای ابوالفضل ابوترابی از مجموع 137647 آرای صحیح با کسب 64527 رأی حائز اکثریت آراء شد.
105- درحوزه انتخابیه فریدن و فریدون شهر و چادگان و بوئین و میاندشت آقای اکبر ترکی از مجموع 87004 آرای صحیح با کسب 22536 رأی حائز اکثریت آراء شد.
106- درحوزه انتخابیه تاکستان آقای بهمن طاهر خانی از مجموع 83732 آرای صحیح با کسب 40406 رأی حائز اکثریت آراء شد.
107- درحوزه انتخابیه کنگان و دیر و جم و عسلویه خانم سکینه الماسی از مجموع 110678 آرای صحیح با کسب 41804 رأی حائز اکثریت آراء شد.
108- درحوزه انتخابیه سمیرم از مجموع 41940 آرای ماخوذه صحیح آقایان اصغر سلیمی با کسب7832 رای و بهروز جعفری با کسب 7444 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
*اطلاعیه شماره 71
109- درحوزه انتخابیه رشت از مجموع 259442 آرای صحیح مأخوذه آقای غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با کسب 90921 رأی به مجلس راه یافت. آقای جبار کوچکی نژاد با کسب 58922 رأی و آقای سید علی آقا زاده داوساری با کسب 58397 رأی و آقای سید ولی اله عظمتی با کسب 53392 رأی و آقای محمد صادق حسنی جوریابی با کسب 43602 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
110- درحوزه انتخابیه پاوه،جوانرود،ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سر قلعه و جیگران آقای شهاب نادری از مجموع 111885 آرای صحیح مأخوذه با کسب 32514 رأی
111- درحوزه انتخابیه کاشان و آران بیدگل آقای سیدجواد ساداتی نژاد از مجموع 161485 آرای صحیح مأخوذه با کسب 70761 رأی
112- درحوزه انتخابیه گناباد و بجستان آقای حمید بنایی از مجموع 71045 آرای صحیح مأخوذه با کسب 19901 رأی
113- درحوزه انتخابیه کرمانشاه از مجموع 336148 آرای صحیح مأخوذه آقای عبدالرضا مصری با کسب 143928 رأی و آقای سیدقاسم جاسمی با کسب 106454 رأی به مجلس راه یافت. آقای سیدسعید حیدری طیب با کسب 75322 رأی و آقای احمد صفری با کسب 53834 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
114- درحوزه انتخابیه ایلام،ایوان،چرداول،مهران، ملکشاهی و شیروان از مجموع 216095 آرای صحیح مأخوذه آقای سلام امینی با کسب 39363 رأی و خانم سارا فلاحی با کسب 38556 رأی و آقای جلال میرزایی با کسب 36470 رأی و آقای لطیف صادقی با کسب 31384 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
115- درحوزه انتخابیه آبادان از مجموع 97524 آرای صحیح مأخوذه آقای عامر کعبیبا کسب 27706 رأی و آقای جلیل مختار با کسب 25412 رأی به مجلس راه یافتند و آقای غلامرضا شرفی با کسب 23418 رأی و آقای سید محمد مولوی با کسب 16129 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
*اطلاعیه شماره 74
116- درحوزه انتخابیه ماکو ، چالدران ،پلدشت ، شوط از مجموع 111300 آرای ماخوذه صحیح آقایان عین اله شریف پور با کسب27799 رای و محرم اکبرزاده با کسب 20884 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
117- درحوزه انتخابیه بوشهر ، گناوه و دیلم آقای عبدالحمید خدری از مجموع 141061 آرای صحیح مأخوذه با کسب 41922 رأی
118- درحوزه انتخابیه دشتستان آقای محمدباقر سعادت از مجموع 106315 آرای صحیح مأخوذه با کسب 36916 رأی
119- درحوزه انتخابیه زابل ، زهک،هیرمند،نیمروز و هامون از مجموع 186696 آرای صحیح مأخوذه آقای حبیب اله دهمرده با کسب 114439 رأی و احمد علی کیخا با کسب 64950 رأی
120- درحوزه انتخابیه ساری و میاندورد از مجموع 256329 آرای صحیح مأخوذه آقای علی اصغر یوسف نژاد با کسب 116540 رأی و محمد دامادی با کسب 67158 رأی
121- درحوزه انتخابیه مسجدسلیمان ، لالی، هفتگل و اندیکا از مجموع 106636 آرای صحیح مأخوذه آقای علی عسگر ظاهری عبده وند با کسب 25646 رأی و آقای علیرضا ورناصری قندعلی با کسب 23367 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
122- درحوزه انتخابیه همدان و فامنین از مجموع 268739 آرای صحیح مأخوذه آقای حمیدرضا حاجی بابایی با کسب 133343 رأی و امیر خجسته با کسب 80306 رأی
123- درحوزه انتخابیه شادگان آقای مجید ناصری نژاد از مجموع 74119 آرای صحیح مأخوذه با کسب 24710 رأی
*اطلاعیه شماره 75 
124- درحوزه انتخابیه ساوجبلاغ و نظر آباد و طالقان آقای محمود بهمنی از مجموع 159634 آرای صحیح با کسب 50105 رأی به مجلس راه یافت.
125- درحوزه انتخابیه تنکابن و رامسر و عباس آباد آقای شمس اله شریعت نژاد از مجموع 135134 آرای صحیح با کسب 46528 رأی به مجلس راه یافت.
126- درحوزه انتخابیه رفسنجان و انارآقای احمد انارکی محمدی از مجموع 138145 آرای صحیح با کسب 56464 رأی به مجلس راه یافت.
127- درحوزه انتخابیه خلخال و کوثر آقای بشیر خالقی از مجموع 59255 آرای صحیح با کسب 19120 رأی به مجلس راه یافت.
128- درحوزه انتخابیه داراب و زرین دشت از مجموع 139225 آرای ماخوذه صحیحآقایان محمدجواد عسگری با کسب27261 رای و رضا انصاری با کسب 25055 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
129- درحوزه انتخابیه بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان و بخش جولکی از مجموع 161637 آرای ماخوذه صحیحآقایان حبیب آقا جری با کسب29010 رای و علی گلمرادی با کسب 28687 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
130- درحوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت آقای رسول خضری از مجموع 106861 آرای صحیح با کسب 27760 رأی به مجلس راه یافت.
131- درحوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق آقای سید حمزه امینی از مجموع 54747 آرای صحیح با کسب 15058 رأی به مجلس راه یافت.
132- درحوزه انتخابیه درگز آقای عبداله حاتمیان از مجموع 41865 آرای صحیح با کسب 11920 رأی به مجلس راه یافت.
133- درحوزه انتخابیه قوچان و فاروج آقای هادی شوشتری از مجموع 116750 آرای صحیح با کسب 41218 رأی به مجلس راه یافت.
134- درحوزه انتخابیه سبزوار، جوین، خوشاب و داورزن از مجموع 237977 آرای ماخوذه صحیحآقایان حسین مقصودی با کسب102345رای و رمضانعلی سبحانی فر با کسب 75308 رأی به مجلس راه یافتند
135- درحوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه از مجموع 238711 آرای ماخوذه صحیحآقای حمید گرمابی با کسب75686 رای و خانم هاجر چنارانی با کسب75384 رأی به مجلس راه یافتند.
136- درحوزه انتخابیه قائم شهر ، سوادکوه و جویبار و سیمرغ و سواد کوه شمالی از مجموع 225052 آرای صحیح آقای عبداله رضیان با کسب 62192 رأی به مجلس راه یافت وهمچنین آقایان سید علی ادیانی با کسب47203 رای و کمال علی پور خنکداری با کسب 46512 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
*اطلاعیه شماره 78
137- درحوزه انتخابیه پاکدشت آقای محمد قومی از مجموع 90608 آرای صحیح مأخوذه با کسب 46398 رأی
138- درحوزه انتخابیه سنقر از مجموع 48240 آرای صحیح مأخوذه آقای سیدجواد حسینی کیا با کسب 10543 رأی و آقای محمدعمادی رستگار با کسب 5585 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
139- درحوزه انتخابیه اسلام آباد غرب و دالاهو آقای حشمت اله فلاحت پیشه از مجموع 118000 آرای صحیح مأخوذه با کسب 53369 رأی
140- درحوزه انتخابیه کنگاور ، صحنه وهرسین آقای حسن سلیمانی از مجموع 135688 آرای صحیح مأخوذه با کسب 48891 رأی
141- درحوزه انتخابیه میانه آقای فردین فرمند از مجموع 94564آرای صحیح مأخوذه با کسب 24980 رأی و آقای یعقوب شیویاری با کسب 23919 رأی
142- حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه آقای نظر افضلی از مجموع 54863 آرای صحیح مأخوذه با کسب 19553 رأی
143- درحوزه انتخابیه بروجرد از مجموع 141956 آرای صحیح مأخوذه آقای علاء الدین بروجردی با کسب 30466 رأی و آقای هادی مقدسی با کسب 29108 رأی و آقای عباس گودرزی با کسب 27527 رأی و خانم فاطمه مقصودی با کسب 26815 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
144- حوزه انتخابیه پلدختر آقای سید حمید رضا کاظمی از مجموع 50642 آرای صحیح مأخوذه با کسب 18950 رأی.
145- درحوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان از مجموع 78155 آرای صحیح مأخوذه آقای محمد رضا آقایی با کسب 16258 رأی و خانم سمیه محمودی با کسب 12324 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
146- حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان آقای اله یار ملکشاهی از مجموع 128621 آرای صحیح مأخوذه با کسب 57713 رأی.
اطلاعیه شماره 79
147-درحوزه انتخابیه رودبار از مجموع 57994 آرای صحیح مأخوذه آقای صمد مرعشی با کسب 13240 رأی و آقای منوچهر جمالی سوسفی با کسب 8259 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
148-درحوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد آقای یحیی کمالی پور از مجموع 152628 آرای صحیح مأخوذه با کسب 71729 رأی
149-درحوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر آقای علیرضا ابراهیمی از مجموع 100249 آرای صحیح مأخوذه با کسب 27083 رأی
150-درحوزه انتخابیه فسا آقای محمدجواد جمالی نوبندگانی از مجموع 102329 آرای صحیح مأخوذه با کسب 44403 رأی
151-درحوزه انتخابیه کهنوج ، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب آقای احمد حمزه از مجموع 167110 آرای صحیح مأخوذه با کسب 79243 رأی
152-درحوزه انتخابیه ورزقان آقای رضا علیزاده از مجموع 49088 آرای صحیح مأخوذه با کسب 15891 رأی
153-درحوزه انتخابیه آباده ، بوانات و خرم بید آقای رحیم زارع از مجموع 98784 آرای صحیح مأخوذه با کسب 32768 رأی
154-درحوزه انتخابیه ایرانشهر،سرباز، دلگان، فنوج ، بخشهای بنت، لاشار، آشار و آهوران آقای محمدنعیم امینی فرد از مجموع 250283 آرای صحیح مأخوذه با کسب 76555 رأی
155-درحوزه انتخابیه خاش، میرجاوه، بخشهای نصرت آباد وکورین آقای علی کرد از مجموع 105469 آرای صحیح مأخوذه با کسب 60353 رأی
156-درحوزه انتخابیه کازرون آقای حسین رضازاده از مجموع 120344 آرای صحیح مأخوذه با کسب 43127 رأی
157-درحوزه انتخابیه گنبد کاووس آقای قرجه طیار از مجموع 158194 آرای صحیح مأخوذه با کسب 50822 رأی
158-درحوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیسآقایان عزیز اکبریان از مجموع 554065 آرای صحیح مأخوذه با کسب 148218 رأی و محمدجواد کلیوند با کسب 143434 رأی
159-درحوزه انتخابیه ارومیه از مجموع 429325 آرای صحیح مأخوذه آقای نادر قاضی پور با کسب 169098 رأی به مجلس راه یافت و آقای حاکم ممکان ممکان با کسب 104269 رأی و آقای سید هادی بهادری با کسب 102984 رأی و آقای روح الله حضرت پور طلا تپه با کسب 86257 رأی و آقای مجید دودکانلوی میلان با کسب 82913 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
اطلاعیه شماره 81
160- درحوزه انتخابیه فومن و شفت آقای محمد مهدی افتخاری از مجموع 111388 آرای صحیح با کسب 33647 رأی به مجلس راه یافت.
161- درحوزه انتخابیه قم از مجموع 443797 آرای ماخوذه صحیح آقایان احمد امیرآبادی فرهانی با کسب263885 رای و علی اردشیر لاریجانی با کسب 191329 رأی و مجتبی ذوالنوری با کسب 168397 رأی به مجلس راه یافتند.
162- درحوزه انتخابیه بهبهان و آغاجاری از مجموع 101156 آرای ماخوذه صحیح آقایان محمودرضا ضرغامی با کسب20737 رای و حبیب اله کشت زر با کسب 15744 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
163- درحوزه انتخابیه ایذه و باغملک از مجموع 162421 آرای ماخوذه صحیح آقایان سید هادی طباطبایی با کسب25314 رای و هدایت اله خادمی با کسب 23599 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
164- درحوزه انتخابیه شهریار و قدس و ملارد از مجموع 371896آرای ماخوذه صحیح آقایان حسین گروسی با کسب75524 رای و محمد محمودی شاه نشین با کسب 67966 رأی به مرحله دوم راه یافتند
165- درحوزه انتخابیه دزفول آقای عباس پاپی زاده پالنگان از مجموع 200393 آرای صحیح با کسب 96852 رأی به مجلس راه یافت.
166- درحوزه انتخابیه بویراحمد و دنا از مجموع 181456 آرای صحیح آقای غلام محمد زارعی با کسب 48768 رأی به مجلس راه یافت.
167- درحوزه انتخابیه سروستان و خرامه کوار از مجموع 98765 آرای صحیح آقای داریوش اسمعیلی با کسب 56941 رأی به مجلس راه یافت.
168- درحوزه انتخابیه اهواز و باوی، حمیدیه و کارون از مجموع 462558 آرای ماخوذه صحیح آقایان همایون یوسفی با کسب107784 رای و جواد کاظم نسب با کسب 88777 رأی و سید شکر خدا موسوی با کسب 82200 رأی و سید شریف حسینی با کسب 71919 رأی و شبیب جویری با کسب 68881 و علی ساری با کسب رأی 66954 به مرحله دوم راه یافتند.
اطلاعیه شماره 82
169-درحوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش از مجموع 166305 آرای صحیح آقای شهرام کوسه غراوی با کسب 41274 رأی و آقای سیدنجیب حسینی با کسب 38736 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
170-درحوزه انتخابیه جهرم از مجموع 107343 آرای صحیح آقای محمدرضا رضایی کوچی با کسب 53882 رأی به مجلس راه یافت.
171درحوزه انتخابیه چابهار ، نیک شهر، کنارک و قصرقند از مجموع 201948 آرای صحیح آقای عبدالغفور ایران نژاد با کسب 82473 رأی به مجلس راه یافت.
172-درحوزه انتخابیه خرم آباد و دوره از مجموع 251217 آرای صحیح آقای محمد بیرانوندی با کسب 52541 رأی و آقای محمدرضا ملکشاهی راد با کسب 32127 رأی و خانم اعظم محمدی نیا با کسب 31723 رأی و آقای مرتضی محمودوند با کسب 30444 به مرحله دوم راه یافتند.
173-درحوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین از مجموع 141874 آرای صحیح آقای کوروش کرم پور حقیقی با کسب 48973 رأی به مجلس راه یافت.
*اطلاعیه شماره 86
174-درحوزه انتخابیه سنندج ، دیواندره و کامیاران از مجموع 212164 آرای صحیح آقای سید مهدی فرشادان با کسب 54472 رأی به مجلس راه یافت و آقایان سید حسن علوی با کسب 48695 رأی و سالار مرادی با کسب 25496 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
175-درحوزه انتخابیه بناب از مجموع 74688 آرای صحیح آقای ضیاء اله اعزازی ملکی با کسب 26383 رأی به مجلس راه یافت.
درحوزه انتخابیه دلفان و سلسله از مجموع 117480 آرای صحیح آقای علی رستمیان با کسب 48440 رأی به مجلس راه یافت.
176-درحوزه انتخابیه اراک ، کمیجان وخنداب از مجموع 265288 آرای صحیح آقای علی اکبر کریمی با کسب 103234 رأی به مجلس راه یافت و آقایان محمد حسن آصفری با کسب 59028 رأی و سید مهدی مقدسی با کسب 54546 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
177- درحوزه انتخابیه محلات و دلیجانآقای علیرضا سلیمی از مجموع 43141 آرای صحیح با کسب 11470 رأی به مجلس راه یافت.
178-درحوزه انتخابیه میناب و رودان و جاسک و سیریک و بشاگرد آقای سید مصطفی ذوالقدر از مجموع 247061 آرای صحیح با کسب 75175 رأی به مجلس راه یافت.
179-درحوزه انتخابیه فریمان وسرخس و بخشهای احمد اباد و رضویهآقای سید احسان قاضی زاده هاشمی از مجموع 135419 آرای صحیح با کسب 36743 رأی به مجلس راه یافت.
180-درحوزه انتخابیه بندر عباس و قشم و ابوموسی و حاجی آباد و خمیر از مجموع 362042 آرای ماخوذه صحیح آقایان حسین هاشمی تختی نژاد با کسب177826 رای و احمد مرادی با کسب 136935 رأی و محمد آشوری تازیانی با کسب 127369 رأی به مجلس راه یافتند.
181-درحوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک از مجموع 332488 آرای ماخوذه صحیح آقای داود محمدی با کسب107991 رای و خانم سیده حمیده زرآبادی با کسب 107391رأی به مجلس راه یافتند.
182-درحوزه انتخابیه اردبیل، نمین، نیر و سرعین از مجموع 275722 آرای ماخوذه صحیح آقایان صدیف بدری با کسب87784 رای و رضا کریمی با کسب 86839 رأی به مجلس راه یافتند وآقایان محمد فیضی زنگیر با کسب 62457 رأی و سید کاظم موسوی با کسب رأی 55511 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
183-درحوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه از مجموع 65963 آرای ماخوذه صحیح آقایان سید احمد رسولی نژاد با کسب12750 رای و قاسم میرزایی نیکو با کسب 10259 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
184-درحوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان از مجموع 234230 آرای ماخوذه صحیح آقایان حسن نوروزی با کسب48841 رای و ابراهیم نکو با کسب 33311 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
185-درحوزه انتخابیه علی آباد آقای اسداله قره خانی آلوستانی از مجموع 85476 آرای صحیح با کسب 44559 رأی به مجلس راه یافت.
186-درحوزه انتخابیه دورود و ازنا از مجموع 118288 آرای ماخوذه صحیح آقایان حسین گودرزی با کسب 20994 رای و مجید کیانپور با کسب 20574 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
187-درحوزه انتخابیه چناران و بینالود از مجموع 121425 آرای ماخوذه صحیح آقای محمد دهقانی نقندر با کسب 39062 رای به مجلس راه یافت.
*اطلاعیه شماره 88
188-درحوزه انتخابیه ورامین ، پیشوا و قرچک آقای سیدحسین نقوی حسینی از مجموع 194866 آرای صحیح با کسب95144 رأی به مجلس راه یافت.
189- درحوزه انتخابیه تبریز، آذر شهر و اسکو از مجموع 721133 آرای ماخوذه صحیح آقایان مسعود پزشکیان با کسب261605 رای و احمد علی رضا بیگی با کسب 235314 رأی به مجلس راه یافتند وآقای محمد حسین فرهنگی با کسب 143379 رأی و خانم زهرا ساعی با کسب رأی 114384 رأی و آقایان علی رضا منادی سفیدان با کسب آرای 113748 رأی و محمد اسماعیل سعیدی با کسب 105329 رأی و میرعلی اصغر الموسوی با کسب 102255 رأی و سید محمد رضا میرتاج الدینی با کسب 98562 رآی و شهاب الدین بیمقدار با کسب 96281 رأی و عباس عباس زاده با کسب 88855 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
190- درحوزه انتخابیه بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان از مجموع 260371 آرای ماخوذه صحیح آقایان علی اکبری با کسب 103046 رأی و علی قربانی با کسب 99204 رأی به مجلس راه یافتند.
191- درحوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن، بندرگز وگمیشان از مجموع 131680 آرای ماخوذه صحیح آقایان رامین نورقلی پور با کسب 32565 رأی و رحمت اله جلالی میاندره با کسب 24733 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
192- درحوزه انتخابیه اسدآباد آقای اکبر رنجبر زاده از مجموع 52438 آرای صحیح با کسب 19430 رأی به مجلس راه یافت.
193- درحوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه آقای علی بختیاری از مجموع 77440 آرای صحیح با کسب 21573 رأی به مجلس راه یافت.
194- درحوزه انتخابیه فریدن، چادگان ، فریدونشهر،بوئین و میاندشت آقای اکبر ترکی از مجموع 87004 آرای صحیح با کسب 22536 رأی به مجلس راه یافت.
195- درحوزه انتخابیه کهگیلویه ، بهمئی،چرام و لنده آقای عدل هاشمی پور از مجموع 136518 آرای صحیح با کسب 58995 رأی به مجلس راه یافت.
*اطلاعیه شماره 93
196- درحوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی جنوب ایران آقای ژرژیک ابرامیان از مجموع 2290 آرای صحیح مأخوذه با کسب 2290 رأی
197-درحوزه انتخابیه ممسنی و رستم از مجموع 115797 آرای صحیح مأخوذه آقای مسعود گودرزی با کسب 26361 رأی و آقای عبدالرضا مرادی با کسب 22395 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
*اطلاعیه شماره 94
198- درحوزه انتخابیه شیراز از مجموع 568389 آرای صحیح مأخوذه آقای بهرام پارسائی با کسب 197471 رأی و آقای فرج اله رجبی با کسب 172883 رأی و آقای مسعود رضایی با کسب 142667 رأی به مجلس راه یافتند و آقای علی اکبری با کسب 132474 رأی و آقای جعفر قادری با کسب 111961 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
199- درحوزه انتخابیه مشهد و کلات از مجموع 1.071.561 آرای صحیح مأخوذه آقای سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی با کسب 384077 رأی و آقای نصراله پژمان فر با کسب 377734 رأی و آقای محمد حسین حسین زاده بحرینی با کسب 353118 رأی و آقای رضا شیران خراسانی با کسب 343722 رأی و آقای جواد کریمی قدوسی با کسب 324450 رأی به مجلس راه یافتند.
200- درحوزه انتخابیه بابل از مجموع 243941 آرای صحیح مأخوذه آقای علی نجفی خوشرودی با کسب 62708 رأی به مجلس راه یافت و آقای حسین نیاز آذری با کسب 58846 رأی و آقای همت اله طاهری نژادلداری با کسب 55158 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
*اطلاعیه شماره 97
201- درحوزه انتخابیه مشگین شهر از مجموع 83799 آرای صحیح مأخوذه آقای ولی ملکی با کسب 22457رأی به مجلس راه یافت.
202- درحوزه انتخابیه کلیمیان از مجموع 3397 آرای صحیح مأخوذه آقای سیامک مره صدق با کسب 2449 رأی به مجلس راه یافت.
203-درحوزه انتخابیه زرتشتیان از مجموع 6672 آرای صحیح مأخوذه آقای اسفندیار اختیاری کسنویه یزد با کسب 3966 رأی به مجلس راه یافت.
204-درحوزه انتخابیه مسیحیان آشوری و کلدانی از مجموع 3805 آرای صحیح مأخوذه آقای یوناتن بت کلیا با کسب 2212 رأی به مجلس راه یافت.
* اطلاعیه شماره 98
205- در حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی شمال ایران از مجموع 11840 آرای صحیح مأخوذه آقای کارن خانلری با کسب 8631 رأی به مجلس راه یافت .
* اطلاعیه شماره 100
206-در حوزه انتخابیه اصفهان از مجموع 671471 آرای صحیح مأخوذه آقای حمید رضا فولادگر با کسب 200690 رأی و خانم ناهید تاج الدین با کسب 195066 رأی و خانم مینو خالقی با کسب 193399 رأی و آقای حیدر علی عابدی با کسب 179230 رأی و آقای احمد سالک با کسب 176807 رأی به مجلس راه یافتند .

نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور
MG2 (mg2)


مجری سایت : شرکت سیگما