اداره كل امور زنان و خانواده وزارت كشور
56546
با مشارکت وزارت کشور برگزار می شود: نخستین کنفرانس منطقه‌ای «حقوق کودک» نخستین کنفرانس منطقه‌ای حقوق کودک فردا 7 آذرماه از سوی  دبیرخانه مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک وزارت دادگستری و با مشارکت وزارت کشور برگزار می شود.                                                
به گزارش دفتر امور زنان و خانواده وزارت کشور، نخستین کنفرانس منطقه ای"حقوق کودک" توسط دبیرخانه مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک وزارت دادگستری با مشارکت دستگاههای عضو دبیرخانه از جمله دفتر امور زنان و خانواده وزارت کشور به عنوان نماینده‌ی این وزارت خانه،  به مدت سه روز از هفتم لغایت نهم آذرماه  برگزار خواهد شد.
در این نشست تعدادی از قضات و نمایندگان کشورهای عراق، پاکستان، افغانستان، لبنان، اردن، فلسطین و مؤسسه ابنای بشر سوئیس حضور خواهند یافت.
درافتتاحیه کنفرانس منطقه‌ای حقوق کودک که فردا 8 صبح در باغ موزه انقلاب اسلامی سالن همایش‌های خلیج فارس با حضور جمعی  از  مسئولان، اساتید، سفرا، روسای دفاتر نمایندگی سازمانهای بین المللی در تهران و همچنین  پژوهشگران و فعالان حوزه حقوق کودک برگزار می‌شود، مشاور وزیر کشور درامور زنان و خانواده سخنرانی خواهد داشت .
برنامه‌های این کنفرانس منطقه‌ای در روزهای هشتم و نهم آذرماه در هتل المپیک تهران دنبال خواهد شد.شایان ذکر است با توجه به نقش و جایگاه برجسته دفاتر امور زنان و خانواده استان‌ها به عنوان ساختار متناظر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک از وزارت دادگستری، مدیران کل امور بانوان سراسر کشور نیز در این نشست سه روزه حضور دارند.
 
منبع: دفتر امور بانوان و خانواده وزارت کشور
بيشتر
تمام حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به اداره كل امور زنان و خانواده وزارت كشور مي باشد و استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است
Copyright © 2010 Islamic Republic of Iran - Ministry of Interior's - All rights reserved.

تحت نظارت وف بومی