اداره كل امور زنان و خانواده وزارت كشور
7765757
قهرمانی استانداری کرمان و سازمان ثبت احوال دومین دوره مسابقات ورزشی بانوان وزارت کشور در ساری پایان یافت. در مراسم اختتامیه دومین دوره مسابقات ورزشی بانوان وزارت کشور در ساری از تیمهای برتر این دوره از مسابقات تقدیر شد.  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ مراسم اختتامیه دومین دوره مسابقات ورزشی بانوان وزارت کشور، استانداریها و سازمانهای تابعه در ساری با حضور حسین زادگان سرپرست استانداری مازندران ، نظری مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده و جمعی از مدیران کل وزارت کشور و استانداری مازندران در ساری برگزار شد .
در این مراسم از تیمهای برتر مسابقات والیبال و دارت با اهداء مدال و کاپ قهرمانی تقدیر شد .
در دومین دوره مسابقات ورزشی بانوان وزارت کشور، استانداریها و سازمانهای تابعه در رشته والیبال تیمهای کرمان ، خراسان رضوی و ایلام به مقام اول تا سوم مسابقات دست یافتند .
همچنین در مسابقات دارت تیم سازمان ثبت احوال با 240 امتیاز ، تیم خراسان رضوی با 200 امتیاز و تیم استانداری فارس با 170 امتیاز مقام اول تا سوم مسابقات را به خود اختصاص دادند.
قابل ذکر است دومین دوره مسابقات ورزشی بانوان وزارت کشور، استانداریها و سازمانهای تابعه با حضور 24 تیم در رشته دارت و 14 تیم در رشته والیبال به مدت 5 روز در مجتمع فرهنگی ، رفاهی و ورزشی وزارت کشور در خزرآباد ساری برگزار شد.
منبع: دفتر امور بانوان و خانواده وزارت کشور
بيشتر
تمام حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به اداره كل امور زنان و خانواده وزارت كشور مي باشد و استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است
Copyright © 2010 Islamic Republic of Iran - Ministry of Interior's - All rights reserved.

تحت نظارت وف بومی