بررسی طرح پژوهشی با عنوان «شناسائی عوامل مؤثر در برگزاری انتخابات الکترونیک در ایران»
کارشناسان و مسئولان حوزه های ذیربط در برگزاری انتخابات الکترونیک در جلسه خبرگی در وزارت کشور طرح پژوهشی «شناسائی عوامل مؤثر در برگزاری انتخابات الکترونیک در ایران» را مورد نقد و بررسی قرار دادند.
ناصریان: با وجود تمام محدودیت‌ها تلاش می‌کنیم رضایتمندی همکاران را تامین کنیم
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور با اشاره به نقش و کارکرد حوزه توسعه مدیریت و منابع برای پشتیبانی از حوزه‌های تخصصی وزارت کشور گفت: ما با وجود تمام محدودیت‌ها تلاش می کنیم تا رضایتمندی همکاران را تامین کنیم.
خانه احزاب، پاتوقی امن برای احزاب است
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: خانه احزاب پاتوق و پناهگاهی برای همه احزاب دارای شناسنامه و مجوز است و امور صنفی آنها را حل و فصل می کند.
دیدار سفیر روسیه در تهران با شجاعی کیاسری/ تاکید رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور بر توسعه همکاری دو کشور
لوان جاگاریان سفیر روسیه در تهران در دیدار با شجاعی کیاسری رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور بر آمادگی کشورش بر مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر تاکید کرد.
حمایت پیوسته دولت از متروی تهران؛ متناسب با امکانات کشور
بر اساس مبالغ مصوب در بودجه های سنواتی با عنوان طرح های تملک دارایی سرمایه ای، دولت به تعهدات خود عمل کرده و مبلغی بیش از 19 هزار میلیارد ریال به متروی تهران پرداخت کرده است.
پیام وزیر کشور در پی جنایت واقع شده در استان اردبیل
دکتر رحمانی فضلی: اکنون آتنای عزیز، مظلومانه و ناباورانه از دست رفته است، لکن این حادثه می بایست عبرتهای بزرگی برای همه ما، به سهم متناسب در پی داشته باشد تا از تکرار وقایعی چنین دردناک پیشگیری شود.
  • عکس
  • فیلم
دیدگاه
مرور اخبار استان ها
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 9480767
تعداد بازديد کنندگان سايت: 98828818 تعداد بازديد زيرپورتال: 10845690 اين زيرپورتال امروز: 15825 سایت در امروز: 45238 اين صفحه امروز: 11235
logo-samandehi