نماینده مردم تهران: رحمانی فضلی فردی زحمتکش و سالها در مسئولیت های مختلف کارهای خوبی انجام داده است
در رابطه با آقای رحمانی فضلی به عنوان وزیر کشور و ... حساسیت های حاشیه ای ایجاد شده است در صورتی که آقای رحمانی فضلی فردی زحمتکش و سالها در مسئولیت های مختلف کارهای خوبی انجام داده است. حال ممکن است ایراداتی در کار باشد اما باید دید چقدر درست است یا چقدر می توان جبران کرد.
پاسخ وزارت کشور به اظهارات حجت الاسلام و المسلمین منتجب نیا/ وزیرکشور جهت صیانت از آرای مردم و جلوگیری از ابطال آرای انتخابات حاضر به پذیرش درخواست شورای محترم نگهبان گردید
با توجه به استقبال مردم ، به روال انتخابات ادوار گذشته تصمیم بر اخذ رای از تمامی افراد حاضر در شعب تا بعد از ساعت 24 بود اما شورای نگهبان ... اعلام نمود در صورت تمدیدزمان اخذ رای تا روز آینده (بامداد30 اردیبهشت 1396) ناظرین خود را از شعب فرا می خواند واقدام به ابطال کل آرا شعب فعال پس از ساعت 24 و یا آرایی که پس از ساعت 24 اخذ گردیده است می نماید؛ در چنین شرایطی وزیرکشور جهت صیانت از آرای مردم و جلوگیری از ابطال آرای مردم حاضر به پذیرش درخواست شورای محترم نگهبان گردید.
پاسخ مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور به ادعای غیرواقعی روزنامه وطن امروز
وزارت کشور نمی تواند به صرف ادعای شائبه تخلف؛ بدون وجود مستندات و درخواست مرجع قانونی ذیصلاح (هیئت نظارت ) نسبت به بازشماری آرای منتخبین انتخابات اقدام نماید.
برگزاری سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین/ گذرنامه و روادیدِ عراقِ زائرین مجدّانه کنترل خواهد شد
در سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین بر اجرای مجدّانه و اطمینان بخش مقررات، برای کنترل مدارک قانونی زائرین اربعین تأکید شد.
همکاری ایران و ترکیه به مهار گروه‌های تروریستی کمک می‌کند
معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشوربا بیان اینکه همکاری ایرا ن و ترکیه به مهار گروه‌های تروریستی کمک می‌کند گفت: با مذاکرات انجام شده میان هیات ایرانی و ترکی، دو کشور برای مقابله با تهدیدات مشترک به توافق رسیدند.
همکاری ایران و ترکیه برای برقراری امنیت در منطقه اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد
قائم مقام وزیر کشور ترکیه با بیان اینکه ایران و ترکیه دو کشور دوست، برادر و همسایه و دارای تاریخ و فرهنگ مشترک هستند گفت: همکاری و ارتباط دو کشور برای برقراری امنیت در منطقه اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد.
  • عکس
  • فیلم
دیدگاه
مرور اخبار استان ها
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 9519263
تعداد بازديد کنندگان سايت: 99068546 تعداد بازديد زيرپورتال: 10902802 اين زيرپورتال امروز: 7956 سایت در امروز: 26133 اين صفحه امروز: 5774
logo-samandehi