پنجشنبه 1 آذر 1397   15:20:58
گزارش ثبت نام داوطلبان انتخابات اسفند 94
1394/10/13 يكشنبهاستاندار چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با هفتمین و آخرین روز از زمان نام نویسی انتخابات مجلس شورای اسلامی، تعداد داوطلبان در استان به 146 نفر رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ قاسم سلیمانی دشتکی افزود: امروز 50 نفر و در روزهای گذشته 95 نفر از داوطلبان با حضور در فرمانداری های شهرستان های شهرکرد،بروجن، لردگان و اردل برای حضور در این انتخابات نام نویسی کردند.
وی افزود:از مجموع 146 داوطلب ثبت نامی در چهارمحال و بختیاری برای رقابت در انتخابات مجلس شورای اسلامی، 35 نفر از حوزه انتخابیه شهرستان های شهرکرد، سامان و بن، 29 نفر از حوزه انتخابیه شهرستان بروجن، 40 نفر از حوزه انتخابیه شهرستان لردگان و 42 نفر از حوزه انتخابیه شهرستان های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار نام نویسی کرده اند.
سلیمانی دشتکی تصریح کرد:از این تعداد داوطلب ثبت نامی، 9 نفر را بانوان تشکیل می دهند.
استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: نام نویسی از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در ساعت 21 امشب، جمعه چهارم دی ماه به پایان رسید.
داوطلبان در چهارمحال و بختیاری از طریق مراجعه به فرمانداری های شهرستان های شهرکرد، بروجن، لردگان و اردل و یا با مراجعه به ستاد انتخابات کشور نسبت به نام نویسی برای کاندیداتوری در حوزه انتخابیه مربوطه ویژه انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اقدام کردند.
از چهارمحال و بختیاری چهار نماینده به مجلس شورای اسلامی راه می یابد.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، هفتم اسفند سال جاری به صورت سراسری در کشور برگزار می شود.


نسخه قابل چاپ

تحت نظارت وف بومی