• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
مرور اخبار استان ها
1395/10/18 شنبه
استاندار سمنان: یگان ویژه شمشیر برنده نظام است/داعش برای مقابله با ایران اسلامی پدید آمد
محمدرضا خباز استاندار سمنان با حضور در محل استقرار یگان ویژه نیروی انتظامی استان سمنان از آنان بعنوان شمشیر برنده نظام یاد کرد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور: محمدرضا خباز  استاندار سمنان در بازدید از مجموعه یگان ویژه نیروی انتظامی استان سمنان با بیان اینکه امنیت و سلامت دو نعمتی مجهول است که باید قدردان آن باشیم، ابراز داشت: پیامبر امنیت و سلامتی را در کنار یکدیگر قرار می‌دهد چراکه همان‌طور که سلامتی در یک جامعه از اهمیت برخوردار است امنیت نیز سرنوشت یک ملت را مشخص می‌کند و خوشبختانه در کشور و در استان سمنان به نحو مطلوب از هر دو نعمت بهره‌مند هستیم.
وی با تأکید بر اینکه اگر امروز در جزیره‌ای امن زندگی می‌کنیم مدیون همت و تلاش افرادی هستیم که مهم‌ترین دغدغه آن‌ها تأمین امنیت در کشور است، افزود: یگان ویژه یکی از مهم‌ترین نهادهایی است که بر این وظیفه خود اهتمام کافی دارد و این می‌طلبد تا ما نیز در تأمین معیشت و رفاه نسبی این نیرو به سهم خود کوشا باشیم.
دکتر خباز بابیان اینکه یگان ویژه شمشیر بران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، ابراز داشت: وجود یگان ویژه در استان تضمین‌کننده امنیت و آرامش آحاد مردم محسوب می‌شود و نیرو متشکل از جوانان و سربازان شجاعی است که در انجام وظایف خود از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند.
ایشان با اشاره به اینکه در مجموعه یگان ویژه بنا به وظیفه ذاتی که دارند مأموریت آن‌ها را فرماندهی انتظامی استان مشخص می‌کند، ابراز داشت: نیروهای یگان ویژه به نام نیروهای واکنش سریع مشهور هستند که اگر در استان نیاز باشد بر اساس آمادگی روحی و جسمی و توان رزمی وارد عمل شده و مشکل را برطرف می‌کنند.

نسخه قابل چاپ