جمعه 28 دي 1397  
 
Friday, January 18, 2019  
 
الجمعة, جمادى الأولى 12, 1440  
 
banner banner banner
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/8/14 دوشنبه
تقدیر از وزیر کشور به عنوان برگزیده هفتمین همایش ملی پدافند غیر عامل
هفتمین همایش پدافند غیر عامل از دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور به عنوان یکی از برگزیدگان این عرصه در سال 97 تقدیرکرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ سردار سرتیپ غلامرضا جلالی رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور، در لوح تقدیری از وزیر کشور به عنوان برگزیده هفتمین همایش ملی پدافند غیر عامل تقدیر کرد.
بر اساس این گزارش در متن این تقدیر نامه خطاب به دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور آمده است: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در راستای پاسداشت سرمایه های معنوی سازمان های متولی ارتقا استحکام درونی و پایداری ملی همچون سازمان پدافند غیر عامل کشور که نقش تاثیرگذاری در افزایش بازدارندگی و مصون سازی زیر ساخت های کشور در برابر تهدیدات، خاصه تهدیدات نوین ایفا می نمایند، کوشش های فراگیر و همه جانبه شما در پیاده سازی تدابیر فرمانده معظم کل قوا و پیشبرد اهداف سیاست های ابلاغی پدافند غیر عامل، نماد افتخار و مباهات این سازمان بوده و به عنوان یکی از برگزیدگان این عرصه در سال 97 معرفی می شوید.
اینک همزمان با هفته پدافند غیر عامل که با شانزدهمین سالگرد فعالیت این سازمان و نیز اربعین شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله حسین (ع) تقارن یافته است از زحمات بی شائبه جنابعالی قدردانی نموده و به رسم یاد بود این لوح تقدیر را به حضورتان تقدیم می نماییم.
توفیق شما را در ظل توجهات حضرت بقیه الله اعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) و در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند منان مسئلت می نمایم.
رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور
سردار سرتیپ دکتر غلامرضا جلالی
بيشتر
نسخه قابل چاپ
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir

تحت نظارت وف بومی