جمعه 28 دي 1397  
 
Friday, January 18, 2019  
 
الجمعة, جمادى الأولى 12, 1440  
 
banner banner banner
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/8/14 دوشنبهاستاندار گلستان:
نتیجه پدافند غیرعامل، توسعه متوازن همراه با عدالت است
استاندار گلستان با اشاره به تعریف پدافند غیرعامل گفت: پدافند غیرعامل یکی از ساده ترین راه ها، کم هزینه ترین شیوه ها و صلح آمیزترین روش های دفاع یک دولت و ملت در مقابل دشمنان است که خروجی آن توسعه متوازن و پایدار همراه با عدالت می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید مناف هاشمی در دیدار اعضای اصلی شورای پدافند غیر عامل استان اظهار کرد: پدافند غیر عامل، یکی از مهمترین عوامل اقتدار و توفیق دولتها در حفظ و گسترش امنیت است.
وی افزود: با توجه به گستردگی حوزه عملکردی پدافند غیرعامل در زمینه های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سایبری و ... می توان گفت که در صورت عدم توجه به موضوع امنیت، سایر اقدامات در این حوزه تحت الشعاع قرار گرفته و کارآیی لازم و مناسب را نخواهد داشت.
هاشمی تأکید کرد: همه دستگاه های عضو و مرتبط با پدافند غیر عامل باید وظایف خود را به درستی انجام دهند.
وی گفت: باید علاوه بر فرهنگ سازی عمومی موضوع پدافند غیرعامل، مردم را از اهمیت آن مطلع کرده و ارتباط دستگاه های اجرایی با این موضوع نیز به خوبی تبیین و تشریح شود.
استاندار گلستان تصریح کرد: باید یک نقشه راه درست همراه با شاخص های کمی و کیفی داشته باشیم تا بتوانیم عملکرد خود در این حوزه را بسنجیم.
لازم به ذکر است، در ابتدای این جلسه، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این شورا ارائه کرد و رؤسای کارگروه های 14 گانه این شورا نیز شرح وظایف و گزارش عملکرد خود را بیان نمودند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir

تحت نظارت وف بومی