سه شنبه 3 بهمن 1396  
 
Tuesday, January 23, 2018  
 
الثلاثاء, جمادى الأولى 06, 1439  
 
banner banner banner
shoarsal
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار استان ها
1395/12/28 شنبه
با حضور استاندار اصفهان در شهرستان برخوار، مجموعه ی ورزشی، فرهنگی و تفریحی چند منظوره ی پردیس در شهر دستگرد افتتاح شد
مجموعه ی ورزشی، فرهنگی و تفریحی چند منظوره ی پردیس در شهر دستگرد با حضور دکتر رسول زرگرپور افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ با حضور استاندار اصفهان در شهرستان برخوار مجموعه ی ورزشی ، فرهنگی و تفریحی چند منظوره ی پردیس در شهر دستگرد با زیربنای ۱۵۰۰ متر مربع و هزینه ای بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.
دکتر رسول زرگرپور در مراسم افتتاح این مجموعه ضمن ادای احترام به شهدا و خانواده های شهدای این شهر و مردم پرتلاش شهر دستگرد، اظهارداشت: این طرح چندین مشخصه دارد که با طرح های دیگر متفاوت است.
استاندار اصفهان به تشریح این مشخصه ها پرداخت و اظهارداشت: این طرح در روزهای پایانی سال و در روز جمعه افتتاح می شود و مفهوم آن این است که فعالیت های عمرانی و توسعه ی عمران استان زمان نمی شناسد و روز تعطیل و غیر تعطیل نخواهد داشت و پروژه ها با سرعت زیاد در حال اجرا است و در کوتاه ترین زمانی که آماده ی بهره برداری می شوند، افتتاح خواهند شد.
زرگرپور افزود: علیرغم همه ی محدودیت ها و مشکلاتی که در کشور وجود دارد خوشبختانه توسط بخش غیردولتی، شهرداری ها و در حجم کمتری توسط دولت پروژه های بزرگ، موثر و مفیدی مورد بهره برداری قرار می گیرد.
رسول زرگرپور با بیان اینکه دولت با مجموعه ای از مشکلات مواجه است و نمی تواند در حدی که شان مردم است در بخش های مختلف برای توسعه و رفاه مردم سرمایه گذاری کند، گفت: جای خوشبختی است که بخش خصوصی، قسمتی از این خلا را پر می کند و مخصوصا در اصفهان که بهشت خیرین است و بخش خصوصی در کارهای عامل المنفعه نقش مهمی را ایفا می کنند. 
استاندار اصفهان اضافه کرد: مطمئناً با افتتاح این پروژه، درب یکی از بندهای زندان بسته خواهد شد چرا که وقتی جوان ها به این مکانها سوق داده شوند و از امکانات ورزشی و فرهنگی استفاده کنند از آسیب های اجتماعی، مواد مخدر و ... دور خواهند ماند.
زرگرپور با بیان اینکه بخش قابل توجهی از این آسیب های اجتماعی به دلیل عدم تخلیه ی انرژی جوانان صورت می گیرد، اظهارداشت: ما نتوانستیم به خوبی بستر را برای تخلیه ی این انرژی در یک محیط سالم و درست فراهم کنیم و اگر این بستر فراهم نشود انرژی جوانان در محیط های غیر سالم تخلیه خواهد شد.
وی یادآور شد: نرخ آسیب های اجتماعی در استان اصفهان از متوسط کشور پایین تر است ولی استان اصفهان یک استان شهید پرور و متدین است و یک تخلف و آسیب اجتماعی هم نباید وجود داشته باشد.
استانداراصفهان در ادامه به موضوع انتخابات اشاره کرد و افزود: در ماه های آینده با انتخابات بسیار حساس، مهم و سرنوشت سازی را پیش رو داریم که از یک طرف تکلیف مدیریت کلان کشور مشخص می شود و از طرف دیگر مدیریت شهرها و روستا ها انتخاب می شوند که بسیار مهم و اساسی است و به همین دلیل هم همه باید آگاه باشند.
زرگرپور با تاکید بر اینکه باید حضور و مشارکت مردم در انتخابات ترویج داده شود، گفت: حکومت ما یک حکومت مردم سالار دینی است و تمام افتخار این حکومت به این است که تمامی سطوح مملکت به صورت مستقیم و غیر مستقیم توسط مردم انتخاب می شوند.
وی ادامه داد: ما باید یک انتخاباتی داشته باشیم که از یک طرف با شکوه و با ابهت و از طرف دیگر با سلامت و امنیت کامل برگزار شود و نهایتا انتخاباتی وحدت بخش و انسجام بخش را داشته باشیم.
استانداراصفهان تاکید کرد: همه باید برای تشویق و ترغیب مردم به حضور در انتخابات و انتخاب اصلح و مناسب افراد اقدام نماییم و کمک کنیم که انتخابات خوب برگزار شود.
مدیرارشد استان در پایان از مسئولین شهرستان که در پیشبرد و توسعه ی شهر قدم برداشتند و همچنین موسسین این مجموعه ی فرهنگی و ورزشی تقدیرو تشکر کرد.
گفتنی است مجموعه ورزشی شهر دستگرد یکی از بزرگترین مجموعه های ورزشی دارای قابلیت های متعدد و دارای رشته های مختلف ورزشی در استان اصفهان است که توسط محمد جواد و ماشاالله براتی ساخته شده است.
این مجموعه در زمینی به مساحت ۵۵۰۰ متر مربع و زیربنای ۲۵۰۰ متر در سه طبقه که هر طبقه ۵۰۰ متر مربع می باشد احداث شده است .
آغاز عملیات ساخت این مجموعه آبان ماه ۹۱ و در تاریخ اسفند ماه ۱۳۹۵ به پایان رسیده، همچنین این مجموعه با اعتبار بالغ بر پنجاه میلیارد ریال ساخته شده و هیچگونه تسهیلاتی دریافت نکرده است.
این مجموعه اولین مجموعه ی ورزشی کاملا دیجیتال در کشور بوده که تمام دستگاه های ورزشی بصورت دیجیتال بوده و از طریق اسمارت کارت اداره می شود. 
شایان ذکر است دکتر رسول زرگرپور در بدو ورود به شهر دستگرد با حضور در گلستان شهدا، نسبت به مقام شامخ شهدای همیشه جاوید این شهرستان ادای احترام نمود.

آرشیو
نسخه قابل چاپ
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir