جمعه 28 دي 1397  
 
Friday, January 18, 2019  
 
الجمعة, جمادى الأولى 12, 1440  
 
banner banner banner
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار استان ها
1397/8/12 شنبهاستاندار :
انسان هایی که در مقام مدیریت مطرح هستند، قبل از اینکه دنبال یک منصب باشند باید برای ظرفیت‌سازی تلاش کنند.
استاندار در جلسه پتروشیمی در چابهار که با حضور مدیران استانی و منطقه چابهار برگزار شد، اظهار داشت: جای جای منطقه چابهار از سواحل بکر و زیبای آن و مناطقی چون پسابندر و رمین ظرفیت‌های بی‌نظیر این منطقه هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، دانیال محبی گفت: همه ما در مقابل نعمتهایی که خداوند به ما داده مسئولیم و موظف به تلاش و برطرف نمودن مشکلات هستیم.

وی گفت: برای توسعه در هر بعدی، ابتدا باید توسعه را از ذهنمان شروع کنیم و این توسعه، گشایش و توسعه ذهن است که باید اتفاق بیفتد.  

استاندار گفت :متاسفانه بحث های ضد توسعه ای وجود دارد که ناشی از گلاویز شدن سنت و مدرنیته است. 

استاندار تصریح کرد: وقوع اتفاقات بد در منطقه از جمله گروگانگیری اخیر، استان را به عقب میکشاند و خون دلها و زحماتی را که برای ارتقای جایگاه استان کشیده شده به هدر می دهد.

وی با بیان اینکه این موارد ضد توسعه هستند، افزود: برای ایجاد توسعه باید تغییر کنیم.

 محبی ادامه داد: علم و آگاهی بستر مناسبی برای توسعه ایجاد می کند. وی حضور بخش خصوصی را یکی از معیارهای توسعه عنوان کرد و گفت : حضور بخش خصوصی یعنی اینکه انسان دستش را از جیب دولت در بیاورد و در جیب خودش قرار دهد که البته باید بستر آن را دولت با فراهم کردن دانش، بهداشت، راه، برق  و آب ایجاد نماید. استاندار با بیان اینکه تلاش در راستای توسعه باید ارج نهاده شود، افزود :  در جذب اعتبارات توسعه اشتغال روستایی رتبه ۳۱ را کشوری داشتیم، اما با تلاش و همت تیم اقتصادی استان توانستیم در جذب تسهیلات به رتبه ۳ کشوری ارتقا پیدا کنیم که این تلاش باید ارج نهاده شود. 

آرشیو
نسخه قابل چاپ
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir

تحت نظارت وف بومی