اداره كل امور زنان و خانواده وزارت كشور
اخبار
6775
استقبال مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده از راه اندازی کلینیک حقوق کودک فريبا نظري، مشاور زنان و خانواده وزارت كشور ضمن استقبال از راه اندازی کلینیک حقوق کودک گفت: این کار در اولویت کارگروه های زنان و خانواده استانداری های سراسر کشور قرار می گیرد. محمود عباسي، دبير مرجع ملي كنوانسيون حقوق كودك، در بخشي از سخنان خود در  اختتاميه ي كنفرانس منطقه اي حقوق كودك؛ از دفاتر بانوان و خانواده ي استانداري ها به عنوان مراجع متناظر استاني اين مرجع خواست تا با نظارت و راهبري دستگاه هاي اجرايي مرتبط در سطح استان ها، راه اندازي كلينيك تخصصي حقوق كودك را در اولويت برنامه هاي خود قرار دهند.
فريبا نظري، مشاور زنان و خانواده ي وزارت كشور نيز در حاشيه ي اين مراسم، ضمن اعلام استقبال از اين موضوع گفت: مقرر شد دبيرخانه مرجع ملي، ضوابط و آيين نامه اجرايي تشكيل و راه اندازي اين مراكز را در اختيار وزارت كشور نهاده تا ضمن ابلاغ به كارگروه هاي زنان و خانواده استان داري ها؛ آن را در اولويت اجرا قرار دهند.

🔹شايان ذكرست كارگروه زنان و خانواده ي استان داري ها ي سراسر كشور، به عنوان ساختار متناظر مرجع ملي حقوق كودك، موظف به نظارت و پيگيري مسائل حوزه ي كودكان و نوجوانان در سطح استان خود هستند و در اين راه به ياري و هم فكري فعالين و سازمان هاي مردم نهاد حوزه ي كودك؛ نياز دارند و از آن ها استقبال مي كنند.
 
تمام حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به اداره كل امور زنان و خانواده وزارت كشور مي باشد و استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است
Copyright © 2010 Islamic Republic of Iran - Ministry of Interior's - All rights reserved.

تحت نظارت وف بومی